Ampache - en to gl_ES translation catalogue (23 entries)

en: Filters
gl_ES: Filtros

en: Starts With
gl_ES: Comezar con

en: Minimum Count
gl_ES: Reconto mínimo

en: Rated
gl_ES: Avaliado

en: Unplayed
gl_ES: Non tocada

en: All Playlists
gl_ES: Todas as listas de reproducción

en: Catalog
gl_ES: Catálogo

en: All
gl_ES: Todos

en: Toggle Artwork
gl_ES: Alternar ilustracións

en: Use of cookies by Ampache
gl_ES: Uso de cookies por Ampache

en: Cookies are small text files that are placed on your computer by websites that you visit. They are widely used in order to make websites work, or work more efficiently, as well as to provide information to the owners of the site
gl_ES: Cookies son pequenos arquivos de texto que son colocados no seu computador por páxinas que visitas. Son utilizados a fin de que funcionen ou traballen de forma mais eficiente, ou tamén para fornecer informacións para os proprietarios do sitio

en: The table below explains the cookies we use and why
gl_ES: A tábua de embaixo explica os cookies que usamos e porqué

en: Name
gl_ES: Nome

en: Purpose
gl_ES: Propósito

en: Ampache session
gl_ES: Sesión Ampache

en: Ampache session username (if authenticated, information only)
gl_ES: Identificador da sesión Ampache (se accedeches, só información)

en: Automatically authenticate users
gl_ES: Autenticar usuarios automáticamente

en: Keep latest web player volume
gl_ES: Manter o último volume establecido

en: Show/Hide column [column_index] when browsing [object_type] objects
gl_ES: Mostrar/Agochar a columna [column_index] ao ver obxectos [object_type]

en: Collapse/Expand Sidebar [menu_section]
gl_ES: Pregar/Despregar barra lateral [menu_section]

en: Collapse/Expand Sidebar
gl_ES: Pregar/Despregar barra lateral

en: Artist
gl_ES: Artista

en: Song Title
gl_ES: Título da canción
