Ampache - en to fi_FI translation catalogue (46 entries)

en: Filters
fi_FI: Suodattimet

en: Catalog
fi_FI: Kokoelma

en: Error
fi_FI: Virhe

en: Home
fi_FI: Koti

en: Artists
fi_FI: Esittäjät

en: Albums
fi_FI: Albumit

en: Playlists
fi_FI: Soittolistat

en: Now Playing
fi_FI: Nyt soi

en: Recently Played
fi_FI: Viimeksi soitetut

en: Information
fi_FI: Tietoja

en: Login
fi_FI: Kirjaudu

en: Search
fi_FI: Haku

en: Preferences
fi_FI: Asetukset

en: Catalogs
fi_FI: Kokoelmat

en: User Tools
fi_FI: Käyttäjätyökalut

en: Access Control
fi_FI: Pääsyn hallinta

en: Modules
fi_FI: Modulit

en: Album
fi_FI: Albumi

en: Artist
fi_FI: Esittäjä

en: Song
fi_FI: Kappale

en: Radio Stations
fi_FI: Radioasemat

en: More
fi_FI: Lisää

en: User
fi_FI: Käyttäjä

en: Add Catalog
fi_FI: Lisää kokoelma

en: Year
fi_FI: Vuosi

en: Music
fi_FI: Musiikki

en: Add User
fi_FI: Lisää käyttäjä

en: Username
fi_FI: Käyttäjänimi

en: Guest
fi_FI: Vieras

en: Admin
fi_FI: Ylläpitäjä

en: Songs
fi_FI: Kappaleet

en: Random
fi_FI: Satunainen

en: Export Catalog
fi_FI: Vie kokoelma

en: Channels
fi_FI: Kanavat

en: Last Played
fi_FI: Viimeksi soitettu

en: Added
fi_FI: Lisätty

en: Browse Users
fi_FI: Selaa käyttäjiä

en: Manage Shoutbox
fi_FI: Hallinnoi Shoutboxia

en: Clear Now Playing
fi_FI: Tyhjennä Nyt soi

en: Add ACL
fi_FI: Lisää ACL

en: Show ACL(s)
fi_FI: Näytä ACL(t)

en: Catalog Types
fi_FI: Kokoelmatyypit

en: Log out
fi_FI: Kirjaudu ulos

en: Are You Sure?
fi_FI: Oletko varma?

en: The Catalog has been deleted
fi_FI: Kokoelma on poistettu

en: Updated
fi_FI: Päivitetty
