Ampache - en to fa_IR translation catalogue (1590 entries)

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: Starts With
fa_IR: شروع شده با

en: Minimum Count
fa_IR: حداقل تعداد

en: Rated
fa_IR: ارزیابی شده

en: Unplayed
fa_IR: پخش نشده

en: All Playlists
fa_IR: تمام لیست های پخش

en: Catalog
fa_IR: فهرست

en: All
fa_IR: همه

en: Toggle Artwork
fa_IR: دکمه آثار هنری روی جلد

en: Use of cookies by Ampache
fa_IR: استفاده از کوکی ها توسط امپاچی

en: Cookies are small text files that are placed on your computer by websites that you visit. They are widely used in order to make websites work, or work more efficiently, as well as to provide information to the owners of the site
fa_IR: کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که توسط وب سایت هایی که بازدید می کنید در رایانه شما قرار می گیرند. آنها به طور گسترده ای برای کارکردن وب سایت ها یا کارآمدتر کارکردن و همچنین ارائه اطلاعات به صاحبان سایت استفاده می شوند

en: The table below explains the cookies we use and why
fa_IR: جدول زیر کوکی هایی را که استفاده می کنیم و دلیل آن را توضیح می دهد

en: Cookie
fa_IR: کوکی

en: Name
fa_IR: نام

en: Purpose
fa_IR: هدف

en: Ampache session
fa_IR: نشست آمپاچی

en: Ampache session username (if authenticated, information only)
fa_IR: نام کاربری جلسه آمپاچی (در صورت احراز هویت ، فقط اطلاعات)

en: Automatically authenticate users
fa_IR: احراز هویت خودکار کاربران

en: Keep latest web player volume
fa_IR: حجم صدای فعلی وب پلیر را حفظ کنید

en: Show/Hide column [column_index] when browsing [object_type] objects
fa_IR:  نمایش/مخفی کردن ستون [column_index] هنگام مرور اشیاء [object_type]

en: Use alphabet when browsing [object_type] objects
fa_IR: هنگام مرور اشیاء [object_type] از حروف الفبا استفاده کنید

en: Use pages when browsing [object_type] objects
fa_IR: هنگام مرور اشیاء [object_type] از صفحات استفاده کنید

en: Collapse/Expand Sidebar [menu_section]
fa_IR: کوچک/بزرگ کردن نوار منو کناری [menu_section]

en: Collapse/Expand Sidebar
fa_IR: گشودن/بستن نوار منو کناری

en: Ampache
fa_IR: آمپاچی

en: Ampache Error Page
fa_IR: صفحه خطای آمپاچی

en: For the Love of Music
fa_IR: برای عاشقان موسیقی

en: Error
fa_IR: اشکال

en: The following error has occurred, you will be automatically redirected in 10 seconds.
fa_IR: خطای زیر رخ داده است ، شما در عرض 10 ثانیه به طور خودکار هدایت می شوید.

en: Error Messages
fa_IR: پیام های اشکال و خطا

en: Donate
fa_IR: اهداء کنید

en: Copyright
fa_IR: کپی رایت

en: Show/Hide Player
fa_IR: نمایش/پنهان کردن پخش کننده

en: Home
fa_IR: خانه

en: Play
fa_IR: پخش

en: Artists
fa_IR: هنرمندان

en: Albums
fa_IR: آلبوم ها

en: Playlists
fa_IR: لیست های پخش

en: Genres
fa_IR: ژانرها

en: Favorites
fa_IR: موارد دلخواه

en: Upload
fa_IR: بارگذاری

en: Now Playing
fa_IR: در حال پخش

en: Recently Played
fa_IR: آخرین پخش شده ها

en: Newest Albums
fa_IR: جدیدترین آلبوم ها

en: Newest Artists
fa_IR: جدیدترین هنرمندان

en: Newest Shouts
fa_IR: جدیدترین آوازها

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: New messages
fa_IR: پیام های جدید

en: Login
fa_IR: ورود

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Show/Hide Playlist
fa_IR: نمایش/پنهان کردن لیست پخش

en: Loading
fa_IR: بارگیری

en: Your Ampache config file is out of date!
fa_IR: فایل پیکربندی آمپاچی شما قدیمی است!

en: Update your current config file automatically
fa_IR: فایل پیکربندی فعلی خود را به طور خودکار به روز کنید

en: Download a copy of the new version
fa_IR: یک نسخه از ورژن جدید را بارگیری کنید

en: Installation
fa_IR: نصب و راه اندازی

en: Localplay
fa_IR: پخش محلی

en: Random Play
fa_IR: پخش تصادفی

en: Playlist
fa_IR: لیست پخش

en: Smart Playlist
fa_IR: لیست پخش هوشمند

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Preferences
fa_IR: تنظیمات ظاهر

en: Catalogs
fa_IR: مجموعه ها

en: User Tools
fa_IR: ابزارهای کاربر

en: E-mail Users
fa_IR: ایمیل کاربران

en: Access Control
fa_IR: کنترل دسترسی

en: Server Config
fa_IR: پیکربندی سرور

en: Modules
fa_IR: ماژول ها

en: Media Licenses
fa_IR: مجوزهای رسانه

en: Browse
fa_IR: مرور کردن

en: Album
fa_IR: آلبوم

en: Artist
fa_IR: هنرمند

en: Statistics
fa_IR: اطلاعات آماری

en: Song
fa_IR: آهنگ

en: Democratic
fa_IR: آزادانه

en: Labels
fa_IR: برچسب ها

en: Dashboards
fa_IR: داشبورد

en: Podcast
fa_IR: پادکست

en: Radio Stations
fa_IR: ایستگاه های رادیویی

en: Video
fa_IR: ویدیو

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Play next
fa_IR: پخش بعدی

en: Play last
fa_IR: پخش قبلی

en: Add to Temporary Playlist
fa_IR: افزودن به لیست پخش موقّت

en: Add to playlist
fa_IR: افزودن به لیست پخش

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Page
fa_IR: صفحه

en: of
fa_IR: از

en: Next
fa_IR: بعدی

en: View
fa_IR: چشم انداز

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Infinite Scroll
fa_IR: اسکرول بی نهایت

en: Grid View
fa_IR: نمای شبکه ای

en: Alphabet
fa_IR: الفبا

en: Limit
fa_IR: محدود

en: Item Count
fa_IR: تعداد موارد

en: Add to New Playlist
fa_IR: افزودن به لیست پخش جدید

en: Batch download
fa_IR: بارگیری دسته ای

en: Clear Playlist
fa_IR: پاکسازی لیست

en: Add dynamic items
fa_IR: افزودن موارد پویا

en: Random song
fa_IR: آهنگ تصادفی

en: Random artist
fa_IR: هنرمند تصادفی

en: Random album
fa_IR: آلبوم تصادفی

en: Random playlist
fa_IR: لیست پخش تصادفی

en: Refresh
fa_IR: بازسازی

en: Delete
fa_IR: حذف

en: No items
fa_IR: موردی نیست

en: More
fa_IR: بیشتر

en: Add Current Host
fa_IR: افزودن میزبان فعلی

en: Add API / RPC Host
fa_IR: افزودن میزبان API / RPC

en: Add Local Network Definition
fa_IR: افزودن تعاریف شبکه محلی

en: Advanced Add
fa_IR: افزودن پیشرفته

en: Access Control Entries
fa_IR: ورودی های کنترل دسترسی

en: Start Address
fa_IR: آدرس شروع

en: End Address
fa_IR: آدرس پایان

en: Level
fa_IR: سطح

en: User
fa_IR: کاربر

en: Type
fa_IR: نوع

en: Action
fa_IR: اجرا

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Full Name
fa_IR: نام کامل

en: E-mail
fa_IR: پست الکترونیک

en: Website
fa_IR: وب سایت

en: State
fa_IR: استان

en: City
fa_IR: شهر

en: New Password
fa_IR: رمز جدید

en: Confirm Password
fa_IR: تایید رمز

en: Avatar
fa_IR: آواتار

en: API key
fa_IR: کلید رابط کاربری

en: Generate new API key
fa_IR: تولید کلید رابط کاربری جدید

en: RSS Token
fa_IR: رمز و توکن RSS

en: Generate new RSS token
fa_IR: تولید رمز و توکن RSS جدید

en: Clear Stats
fa_IR: پاک کردن آمار

en: Update Account
fa_IR:  به ‌روز رسانی حساب کاربری

en: Add Access Control List
fa_IR: افزودن لیست کنترل دسترسی

en: Local Network Definition
fa_IR: تعریف شبکه محلی

en: Stream Access
fa_IR: دسترسی به پخش درجریان

en: Read
fa_IR: خواندن

en: Read/Write
fa_IR: خواندن/نوشتن

en: Web Interface
fa_IR: رابط وب

en: IPv4 or IPv6 Addresses
fa_IR: آدرسهای IPv4 یا IPv6

en: Start
fa_IR: شروع

en: End
fa_IR: پایان

en: Create ACL
fa_IR: ایجاد لیست کنترل دسترسی

en: Add Catalog
fa_IR: افزودن فهرست

en: Catalog Name
fa_IR: نام فهرست

en: Auto-inserted Fields
fa_IR: فیلدهای خودکار افزوده شده

en: Album Artist
fa_IR: هنرمند آلبوم

en: Song Artist
fa_IR: هنرمند آهنگ

en: Song Title
fa_IR: عنوان آهنگ

en: Track (0 padded)
fa_IR: آهنگ (0 پر شده)

en: Disk
fa_IR: دیسک

en: Genre
fa_IR: ژانر

en: Year
fa_IR: سال

en: Original Year
fa_IR: سال اصلی

en: Comment
fa_IR: نظرات

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Release Type
fa_IR: نوع انتشار

en: Release Status
fa_IR: وضعیت انتشار

en: Catalog Number
fa_IR: شماره فهرست

en: Barcode
fa_IR: بارکد

en: Catalog Type
fa_IR: نوع فهرست

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Filename Pattern
fa_IR: الگوی نام فایل

en: Folder Pattern
fa_IR: الگوی پوشه

en: (no leading or ending '/')
fa_IR: (بدون '/' پیشرو یا پایانی)

en: Gather Art
fa_IR: جمع آوری روی جلد

en: Build Playlists from Playlist Files. (m3u, m3u8, asx, pls, xspf)
fa_IR: ساختن فهرست پخش از لیست پخش های (m3u, m3u8, asx, pls, xspf)

en: Catalog Media Type
fa_IR: فهرست نوع رسانه

en: Music
fa_IR: موسیقی

en: Add Label
fa_IR: افزودن برچسب

en: MusicBrainz ID
fa_IR: شناسه موسیقی برینز

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Personal
fa_IR: شخصی

en: Association
fa_IR: اتحادیه

en: Company
fa_IR: شرکت

en: Imprint
fa_IR: چاپ کردن

en: Production
fa_IR: تولید

en: Original Production
fa_IR: تولید اصلی

en: Bootleg Production
fa_IR: تولید قاچاقی

en: Reissue Production
fa_IR: انتشار مجدد تولید

en: Distributor
fa_IR: توزیع کننده

en: Holding
fa_IR: نگهداری

en: Rights Society
fa_IR: انجمن حقوق

en: Tag Generated
fa_IR: برچسب ایجاد شده

en: Summary
fa_IR: خلاصه

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Country
fa_IR: کشور

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Active
fa_IR: فعال

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add Radio Station
fa_IR: افزودن ایستگاه رادیویی

en: Stream URL
fa_IR: آدرس اینترنتی جریان

en: Codec
fa_IR: کُدِک

en: Create Playlist
fa_IR: ایجاد لیست پخش

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Create
fa_IR: ایجاد

en: Subscribe to Podcast
fa_IR: اشتراک در پادکست

en: Podcast Feed URL
fa_IR: آدرس اینترنتی خوراک پادکست

en: Subscribe
fa_IR: اشتراک

en: Compose Message
fa_IR: نوشتن پیام

en: Recipient
fa_IR: گیرنده

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Message
fa_IR: پیام

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Starting New Media Search
fa_IR: شروع جستجوی رسانه های جدید

note: HINT: Catalog Name
en: Starting New Media Search on "%s" Catalog
fa_IR: شروع جستجوی رسانه های جدید روی فهرست "%s"

en: Found
fa_IR: یافت شد

en: None
fa_IR: هیچ یک

en: Reading
fa_IR: خواندن

en: Create Share
fa_IR: به اشتراک بگذارید

en: Share
fa_IR: اشتراک گذاری

en: Secret
fa_IR: محرمانه

en: Max Counter
fa_IR: حداکثر شمارنده

en: Expiry Days
fa_IR: روزهای انقضا

en: Allow Stream
fa_IR: جریان پخش مجاز

en: Allow Download
fa_IR: اجازه بارگیری

en: Post to Shoutbox
fa_IR: ارسال به جعبه آواز

en: Stick this comment
fa_IR: چسباندن این نظر

en: Shoutbox
fa_IR: جعبه آواز

en: Target folder
fa_IR: پوشه هدف

en: Leave the artist and album fields blank to read file tags
fa_IR: برای خواندن فایل برچسب ها ، فیلدهای هنرمند و آلبوم را خالی بگذارید

en: Music License
fa_IR: مجوز موسیقی

en: WARNING
fa_IR: هشدار

en: Files
fa_IR: فایل ها

en: Allowed file type
fa_IR: نوع فایل مجاز شده

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Add User
fa_IR: افزودن کاربر

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Password
fa_IR: کلمه عبور

en: User Access Level
fa_IR: سطح دسترسی کاربر

en: Guest
fa_IR: مهمان

en: Content Manager
fa_IR: مدیر محتوا

en: Catalog Manager
fa_IR: مدیر فهرست

en: Admin
fa_IR: مدیر

en: Search on Google ...
fa_IR: جستجو در گوگل...

en: Search on DuckDuckGo ...
fa_IR: جستجو در DuckDuckGo...

en: Search on Wikipedia ...
fa_IR: جستجو در ویکی پدیا...

en: Search on Last.fm ...
fa_IR: جستجو در Last.fm...

en: Search on Musicbrainz ...
fa_IR: جستجو در Musicbrainz...

en: Played
fa_IR: پخش شده

note: HINT: Number of times an object has been played
en: %d time | %d times
fa_IR[0]: زمان %d
fa_IR[1]: زمان %d

en: Uploaded by
fa_IR: بارگزاری شده توسط

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Random to Temporary Playlist
fa_IR: لیست پخش تصادفی به موقت

en: RSS Feed
fa_IR: RSS خوراک

en: Post Shout
fa_IR: ارسال آواز

en: Graphs
fa_IR: نمودارها

en: Do you really want to update from tags?
fa_IR: آیا واقعاً می خواهید از برچسب ها به روزرسانی کنید؟

en: Update from tags
fa_IR: به روز رسانی از برچسب ها

en: Album Edit
fa_IR: ویرایش آلبوم

en: Edit Album
fa_IR: ویرایش آلبوم

en: Download
fa_IR: بارگیری

en: Songs
fa_IR: آهنگ ها

en: Rating
fa_IR: رتبه بندی

en: Art
fa_IR: روی جلد

en: No Album found
fa_IR: هیچ آلبومی یافت نشد

en: Unknown (Orphaned)
fa_IR: ناشناس (یتیم)

en: Save Track Order
fa_IR: ذخیره ترتیب آهنگ

en: Loading...
fa_IR: در حال بارگیری...

en: Show All
fa_IR: نمایش همه‌

en: Show Albums
fa_IR: نمایش آلبوم ها

en: Play All
fa_IR: پخش همه

en: Play All Next
fa_IR: پخش همه بعدی

en: Play All Last
fa_IR: پخش همه قبلی

en: Add All to Temporary Playlist
fa_IR: افزودن همه به لیست پخش موقت

en: Random All to Temporary Playlist
fa_IR: پخش تصادفی همه لیست موقت

en: Artist Edit
fa_IR: ویرایش هنرمند

en: Edit Artist
fa_IR: ویرایش هنرمند

en: Missing Albums
fa_IR: آلبوم های گم شده

en: Similar Artists
fa_IR: هنرمندان مشابه

en: Similar Songs
fa_IR: ترانه های مشابه

en: Time
fa_IR: زمان

en: No Artist found
fa_IR: هنرمندی یافت نشد

en: Select New Art
fa_IR: انتخاب روی جلد جدید

en: Invalid
fa_IR: نامعتبر

en: Album Art
fa_IR: روی جلد آلبوم

en: Click to close window
fa_IR: برای بستن پنجره کلیک کنید

en: Yes
fa_IR: بله

en: No
fa_IR: خیر

en: New broadcast
fa_IR: پخش جدید

en: Started
fa_IR: آغاز شده

en: Listeners
fa_IR: شنوندگان

en: No Broadcast found
fa_IR: پخشی پیدا نشد

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Enable
fa_IR: فعال‌

en: Make it ready ..
fa_IR: آماده اش کن...

en: Verify
fa_IR: بازبینی

en: Clean
fa_IR: پاکسازی

en: Update
fa_IR: به‌ روز رسانی

en: Import
fa_IR: وارد کردن

en: Update File Tags
fa_IR: بروزرسانی برچسب های فایل

en: Go
fa_IR: حرکت

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Last Verify
fa_IR: آخرین بازبینی

en: Last Add
fa_IR: آخرین افزوده

en: Last Clean
fa_IR: آخرین پاکسازی

en: No Catalog found
fa_IR: فهرستی پیدا نشد

en: Description
fa_IR: شرح

en: Version
fa_IR: نگارش

en: Activate
fa_IR: فعال

en: No records found
fa_IR: هیچ پرونده ای یافت نشد

en: Clean Catalog
fa_IR: پاکسازی کاتالوگ و فهرست

note: HINT: Catalog Name
en: Cleaning the "%s" Catalog
fa_IR: پاکسازی فهرست و کاتالوگ "%s"

en: Checking
fa_IR: در حال بررسی

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Ampache Debug
fa_IR: اشکال زدایی آمپاچی

en: Generate Configuration File
fa_IR: ایجاد فایل پیکربندی

en: Write New Config
fa_IR: تولید پیکربندی جدید

en: Set Database Charset
fa_IR: تنظیم کاراکترست پایگاه داده

en: Clear Songs Cache
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان آهنگ ها

en: Clear Artists Cache
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان هنرمندان

en: Clear Albums Cache
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان آلبوم ها

en: Ampache Update
fa_IR: به روز رسانی آمپاچی

en: Installed Ampache version
fa_IR: نسخه نصب شده آمپاچی

en: Latest Ampache version
fa_IR: آخرین نسخه آمپاچی

en: GitHub Branch
fa_IR: شاخه گیت هاب

en: Force check
fa_IR: بررسی اجباری

en: Ampache Cron
fa_IR: وظایف خودکار آمپاچی

en: The last cron was completed
fa_IR: آخرین وظایف خودکار کامل شده

en: PHP Settings
fa_IR: تنظیمات PHP

en: Setting
fa_IR: تنظیم

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Memory Limit
fa_IR: محدودیت حافظه

en: Maximum Execution Time
fa_IR: حداکثر زمان اجرا

en: Override Execution Time
fa_IR: لغو زمان اجرا

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Succeeded
fa_IR: موفقیت آمیز بود

en: Open Basedir
fa_IR: بازکردن فهرست اصلی

en: Zlib Support
fa_IR: پشتیبانی از Zlib

en: GD Support
fa_IR: پشتیبانی از GD

en: Iconv Support
fa_IR: پشتیبانی از Iconv

en: Gettext Support
fa_IR: پشتیبانی از Gettext

en: PHP intl extension
fa_IR: افزونه های اینتل PHP

en: Current Configuration
fa_IR: پیکر بندی جاری

en: Preference
fa_IR: تنظیمات ظاهر

en: %s Playlist
fa_IR: %s لیست پخش

en: Democratic Playlist
fa_IR: لیست پخش آزاد

en: Cooldown
fa_IR: آرامش بخش

en: Configure Democratic Playlist
fa_IR: پیکره بندی لیست پخش آزاد

en: Reload this page automatically
fa_IR: بارگذاری خودکار این صفحه

en: Playing from base playlist
fa_IR: درحال پخش از لیست پخش پایه

en: Votes
fa_IR: آراء

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Remove Vote
fa_IR: حذف رأی

en: Add Vote
fa_IR: افزودن رأی و نظر

en: Debug Page
fa_IR: صفحه اشکالزدائی

en: Access Denied
fa_IR: دسترسی رد شد

en: This event has been logged
fa_IR: این رویداد ثبت شده است

en: You have been redirected to this page because you do not have access to this function
fa_IR: شما به این صفحه هدایت شده اید زیرا به این عملکرد دسترسی ندارید

en: If you believe this is an error please contact an Ampache administrator
fa_IR: اگر فکر می کنید این یک خطا است لطفاً با سرپرست آمپاچی تماس بگیرید

en: You will be automatically redirected in 10 seconds.
fa_IR: در 10 ثانیه به طور خودکار هدایت می شوید.

en: You have been redirected to this page because you attempted to access a function that is disabled in the demo.
fa_IR: شما به این صفحه ارجاع داده شدید زیرا قصد داشتید از عملکردی استفاده کنید که در حالت نمایشی غیر فعال است.

en: Filename
fa_IR: نام فایل

en: Addition Time
fa_IR: زمان اضافه

en: Edit Access Control List
fa_IR: ویرایش لیست کنترل دسترسی

en: MusicBrainz Release Group ID
fa_IR: شناسه گروه انتشار musicbrainz

en: Overwrite tags of sub songs
fa_IR: بازنویسی برچسب های آهنگ های فرعی

en: Add tags to sub songs
fa_IR: افزودن برچسب های آهنگ های فرعی

en: Place Formed
fa_IR: مکان ساخته شده

en: Year Formed
fa_IR: سال ساخت

en: Overwrite tags of sub albums and sub songs
fa_IR: بازنویسی برچسب های آهنگ ها و آلبوم های فرعی

en: Add tags to sub albums and sub songs
fa_IR: افزودن برچسب های آهنگ ها و آلبوم های فرعی

en: Authentication Required
fa_IR: احراز هویّت ضروریست

note: HINT: Catalog Name
en: Settings for Catalog: %s
fa_IR: تنظیمات فهرست: %s

en: Save Catalog Settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات فهرست

en: Base Playlist
fa_IR: لیست پخش پایه

en: Cooldown Time
fa_IR: تایم آرام شدن

en: minutes
fa_IR: دقیقه

en: Make Default
fa_IR: پیش فرض قرار دهید

en: Description:
fa_IR: توضیحات :

en: External Link
fa_IR: پیوند خارجی

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Owner
fa_IR: مالک

en: GUID
fa_IR: شناسه کاربر گرافیکی

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Feed
fa_IR: خوراک

en: Language
fa_IR: زبان

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Item Limit (0 = unlimited)
fa_IR: محدودیت آیتم (0 = نامحدود)

en: Edit Existing Shoutbox Post
fa_IR: ویرایش پست موجود در شات باکس

note: HINT: %1 Client link, %2 Object link
en: Created by: %1$s for %2$s
fa_IR: ایجاد شده توسط : %1$s برای %2$s

en: Comment:
fa_IR: دیدگاه :

en: Track
fa_IR: قطعه

en: Composer
fa_IR: آهنگساز

en: More Metadata
fa_IR: فرا داده بیشتر

en: Re-tag
fa_IR: دوباره برچسب زدن

en: Persistent
fa_IR: ماندگار

en: Keep Existing
fa_IR: حفظ موجودی

en: Editing Existing User
fa_IR: ویرایش کاربر موجود

en: User Properties
fa_IR: مشخصات کاربر

en: Other Options
fa_IR: دیگر گزینه ها

en: Config Preset
fa_IR: پیکربندی  پیش تنظیمات

en: System
fa_IR: سیستم

en: Default
fa_IR:  پیش‌ فرض

en: Minimalist
fa_IR: کمِ کم، حداقلی

en: Community
fa_IR: انجمن

en: Update User
fa_IR: به‌روزرسانی کاربر

en: Release Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Export Catalog
fa_IR: برون‌بری مجموعه

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Export
fa_IR: برون‌بری

en: Browse Ampache...
fa_IR: مرور آمپاچی...

en: Album Artists
fa_IR: هنرمندان آلبوم

en: Broadcasts
fa_IR: پخش می شود

en: Podcasts
fa_IR: پادکست ها

en: Podcast Episodes
fa_IR: قسمت های پادکست

en: Videos
fa_IR: ویدیو ها

en: Top Rated
fa_IR: دارای رتبه برتر

en: Newest
fa_IR: تازه‌ترین

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Recent
fa_IR: به تازگی

en: Search Ampache
fa_IR: جستجو در آمپاچی

en: Maximum Results
fa_IR: حداکثر نتایج

en: Unlimited
fa_IR: نامحدود

en: Save as Smart Playlist
fa_IR: ذخیره بعنوان لیست پخش هوشمند

en: Save as Playlist
fa_IR: ذخیره بعنوان لیست پخش

en: Art Search
fa_IR: جستجوی روی جلد

en: Starting Art Search
fa_IR: تنظیم جستجوی روی جلد

en: Searched
fa_IR: جستجو شد

en: Artist Art Search
fa_IR: جستجوی روی جلد هنرمند

en: Cover Art Search
fa_IR: جستجو روی جلد اثر هنری

en: Direct URL to Image
fa_IR: آدرس اینترنتی تصویر

en: Local Image
fa_IR: تصویر محلی

en: Spotify Album Filters
fa_IR: فیلترهای آلبوم اسپاتیفی Spotify

en: (e.g. '2001', '2001-2005')
fa_IR: (بعنوان مثال:  '2001', '2001-2005')

en: Search Limit
fa_IR: جستجوی محدود

en: Get Art
fa_IR: جمع آوری روی جلد

en: Statistical Graphs
fa_IR: اطلاعات نموداری

en: Show large
fa_IR: نمایش صفحه بزرگ

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: Zoom
fa_IR: بزرگنمایی

en: Month
fa_IR: ماه

en: Day
fa_IR: روز

en: Hour
fa_IR: ساعت

en: Your browser doesn't support this feature.
fa_IR: مرورگر شما از این ویژگی پشتیبانی نمی کند.

en: Media is currently playing, are you sure you want to close?
fa_IR: رسانه در حال پخش است، آیا مطمئن هستید که می خواهید بسته شود؟

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Pause
fa_IR: مکث

en: Stop
fa_IR: توقف

en: Mute
fa_IR: بی صدا

en: Unmute
fa_IR: با صدا

en: Max Volume
fa_IR: حداکثر حجم صدا

en: Full Screen
fa_IR: تمام صفحه

en: Restore Screen
fa_IR: بازیابی صفحه

en: Shuffle
fa_IR: درهم

en: Shuffle Off
fa_IR: درهم خاموش

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: Repeat Off
fa_IR: تکرار خاموش

en: Show Album
fa_IR: نمایش آلبوم

en: Show Lyrics
fa_IR:  نمایش متن ترانه

en: Double click to post a new shout
fa_IR: برای ارسال پست جدید دوبار کلیک کنید

en: My Broadcast
fa_IR: پخش من

en: Add All to playlist
fa_IR: افزودن همه به لیست پخش

en: Slideshow
fa_IR: نمایش اسلاید

en: Expand/Collapse playlist
fa_IR: بازکردن/بستن لیست پخش

en: Visualizer
fa_IR: ویژوالیزر

en: ReplayGain
fa_IR: دوباره پخش کردن

en: Visualizer full-screen
fa_IR: ویژوالیزر تمام صفحه

en: Equalizer
fa_IR: اکولایزر

en: Unsupported
fa_IR: پشتیبانی نشده

en: This media is not supported by the player. Is your browser up to date?
fa_IR: این رسانه توسط پخش کننده پشتیبانی نمی شود. آیا مرورگر شما به روز است؟

en: Importing a Playlist from a File
fa_IR: واردکردن لیست پخش از یک فایل

en: Import Playlist
fa_IR: واردکردن لیست پخش

en: File
fa_IR: فایل

en: Albums of the Moment
fa_IR: آلبوم های لحظه

en: Videos of the Moment
fa_IR: ویدیوهای لحظه

en: Install Progress
fa_IR: نصب درحال پیشرفت

en: Step 1 - Create the Ampache database
fa_IR: قدم 1 - ایجاد پایگاه داده آمپاچی

en: Step 2 - Create configuration files (ampache.cfg.php ...)
fa_IR: قدم 2 - ایجاد فایل های پیکره بندی (ampache.cfg.php ...)

en: Step 3 - Set up the initial account
fa_IR: قدم 3 - تنظیم حساب کاربری اولیه

en: This step creates your initial Ampache admin account. Once your admin account has been created you will be redirected to the login page.
fa_IR: این گام نخستین حساب کاربری مدیر آمپاچی را ایجاد می کند. هرگاه حساب مدیریتی برایتان ایجاد شد، شما به صفحه ورود هدایت می شوید.

en: Create Admin Account
fa_IR: ایجاد حساب مدیریت

en: Create Account
fa_IR: ایجاد حساب

en: Requirements
fa_IR: نیازمندیها

en: This page handles the installation of the Ampache database and the creation of the ampache.cfg.php file. Before you continue please make sure that you have the following prerequisites:
fa_IR: این صفحه به نصب پایگاه داده آمپاچی و ایجاد فایل پیکره بندی ampache.cfg.php می پردازد. قبل از ادامه لطفاً مطمئن شوید که پیش نیازهای زیر را دارید :

en: A MySQL server with a username and password that can create/modify databases
fa_IR: یک سرور mysql با نام کاربری و رمز عبور که می تواند پایگاه های داده را ایجاد/اصلاح کند

note: HINT: %1 and %2 refer to Ampache configuration files
en: Your webserver has read access to the files "%1$s" and "%2%s"
fa_IR: وب سرور شما دسترسی فایل های  "%1$s" و "%2% ها" را خوانده است

en: Once you have ensured that the above requirements are met please fill out the information below. You will only be asked for the required config values. If you would like to make changes to your Ampache install at a later date simply edit %s
fa_IR: پس از اطمینان از رعایت شرایط فوق لطفاً اطلاعات زیر را پر کنید. فقط مقادیر پیکربندی مورد نیاز از شما خواسته می شود. اگر می خواهید تغییراتی در نصب آمپاچی خود در آینده ایجاد کنید ، به سادگی فایل %s را ویرایش کنید

en: Check
fa_IR: بررسی

en: "ampache.cfg.php.dist" is readable
fa_IR: "ampache.cfg.php.dist" قابل خواندن است

en: This tests whether the configuration template can be read.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا الگوی پیکربندی قابل خواندن است یا خیر.

en: "ampache.sql" is readable
fa_IR: "ampache.sql" قابل خواندن است

en: This tests whether the file needed to initialize the database structure is available.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا فایل مورد نیاز برای راه اندازی اولیه ساختار پایگاه داده در دسترس است یا خیر.

en: "ampache.cfg.php" is writable
fa_IR: "ampache.cfg.php" قابل خواندن است

en: This tests whether PHP can write to config. This is not strictly necessary, but will help streamline the installation process.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا php می تواند در فایل پیکربندی بنویسد یا خیر. این کار خیلی ضروری نیست ، اما به ساده سازی روند نصب کمک می کند.

en: This step takes the basic config values and generates the config file. If your config/ directory is writable, you can select "write" to have Ampache write the config file directly to the correct location. If you select "download" it will prompt you to download the config file, and you can then manually place the config file in %s.
fa_IR: این مرحله مقادیر اولیه پیکربندی را می گیرد و فایل پیکربندی را تولید می کند. اگر فهرست فایل های پیکربندی شما قابل نوشتن است، می توانید "نوشتن" را انتخاب کنید تا آمپاچی فایل پیکربندی را مستقیماً در محل صحیح بنویسد. اگر "بارگیری و دانلود" را انتخاب کنید، از شما می خواهد فایل پیکربندی را دانلود و بارگیری کرده، و سپس آنرا به صورت دستی در %s قرار دهید.

en: Various
fa_IR: مختلف

en: Web Path
fa_IR: مسیر وب

en: Database Connection
fa_IR: اتصال به پایگاه داده

en: Database Name
fa_IR: نام پایگاه‌ داده

en: MySQL Hostname
fa_IR: نام میزبان MySQL

en: MySQL Port (optional)
fa_IR: درگاه MySQL (اختیاری)

en: MySQL Username
fa_IR: نام کاربری MySQL

en: MySQL Password
fa_IR: کلمه عبور MySQL

en: required
fa_IR: ضرروری

en: Installation Type
fa_IR: نوع نصب و راه اندازی

en: Optimize Ampache for your use case. The installer will enable/disable features automatically.
fa_IR: آمپاچی را برای موارد استفاده خود بهینه کنید. نصب کننده به طور خودکار ویژگی ها را فعال / غیرفعال می کند.

en: Ampache is configured for personal use with the best features.
fa_IR: آمپاچی برای استفاده شخصی با بهترین ویژگی ها پیکربندی شده است.

en: Only essential features are enabled to simply stream your music from the Web Interface.
fa_IR: فقط ویژگی های ضروری فعال می شوند تا موسیقی شما را به سادگی از رابط وب پخش کنید.

en: Recommended settings when using Ampache as a frontend for a music community.
fa_IR: تنظیمات توصیه شده هنگام استفاده از آمپاچی به عنوان نمای پیشرو برای یک انجمن موسیقی.

en: Allow Transcoding
fa_IR: اجازه کدگذاری

en: Transcoding allows you to convert music from one encoding to another. Ampache supports on the fly transcoding of any file type based on user, player, IP address or available bandwidth. In order to transcode, Ampache takes advantage of existing binary applications such as ffmpeg. In order for transcoding to work you must first install the supporting applications and ensure that they are executable by the web server.
fa_IR: کدگذاری به شما امکان می دهد موسیقی را از کدینگی به کدینگ دیگر تبدیل کنید. آمپاچی از هر نوع سیستم کدگذاری فایل بر اساس کاربر ، پخش کننده ، آدرس IP یا پهنای باند موجود پشتیبانی می کند. برای کدگذاری، آمپاچی از برنامه های باینری موجود مانند ffmpeg استفاده می کند. برای اینکه سیستم کدگذاری کار کند ، ابتدا باید برنامه های پشتیبان کننده را نصب کرده و مطمئن شوید که توسط سرور وب قابل اجرا هستند.

en: This section applies the default transcoding configuration according to the application you want to use. You may need to customize settings once setup has ended.
fa_IR: این بخش پیکربندی رمزگذاری پیش فرض را با توجه به برنامه ای که می خواهید استفاده کنید اعمال می کند. ممکن است لازم باشد پس از اتمام راه اندازی ، تنظیمات را سفارشی کنید.

en: See wiki page
fa_IR: به صفحه ویکی مراجعه کنید

en: Template Configuration
fa_IR: پیکربندی قالب

en: No default transcoding application found. You may need to install a popular application (FFmpeg, avconv ...) or customize transcoding settings manually after installation.
fa_IR: هیچ برنامه کدگذاری پیش فرضی پیدا نشد. ممکن است لازم باشد یک برنامه محبوب (FFmpeg ، avconv ...) را نصب کنید یا پس از نصب، تنظیمات کدگذاری را به صورت دستی سفارشی کنید.

en: Players
fa_IR: پخش کننده ها

en: Ampache is more than only a web interface. Several backends are implemented to ensure you can stream your media to any player.
fa_IR: آمپاچی بیش از یک رابط وب است. چندین پشتیبان و بک اند اجرا می شود تا اطمینان حاصل شود که می توانید رسانه خود را در هر پخش کننده پخش کنید.

en: Select each backend to enable. Depending on the backend, you may need to perform additional configuration.
fa_IR: برای فعال کردن هر پشتیبان و بک اند آنرا انتخاب کنید. بسته به بک اند، ممکن است نیاز به مقداری پیکربندی اضافی داشته باشید.

en: File Insight
fa_IR: درون بینی فایل

en: rest/.htaccess action
fa_IR: اجرای rest/.htaccess

en: Write
fa_IR: نوشتن

en: rest/.htaccess exists?
fa_IR: rest/.htaccess وجود دارد؟

en: rest/.htaccess configured?
fa_IR: rest/.htaccess پیکره بندی شده است؟

en: play/.htaccess action
fa_IR: اجرای play/.htaccess

en: play/.htaccess exists?
fa_IR: play/.htaccess وجود دارد؟

en: play/.htaccess configured?
fa_IR: play/.htaccess پیکره بندی شده است؟

en: config/ampache.cfg.php action
fa_IR: اجرای config/ampache.cfg.php

en: Disabled
fa_IR: غیر فعال شد

en: config/ampache.cfg.php exists?
fa_IR: config/ampache.cfg.php وجود دارد؟

en: config/ampache.cfg.php configured?
fa_IR: config/ampache.cfg.php پیکره بندی شده است؟

en: Recheck Config
fa_IR: بازبینی پیکره بندی

en: Skip
fa_IR: رد شدن

en: Create Config
fa_IR: ایجاد پیکره بندی

en: This step creates and inserts the Ampache database, so please provide a MySQL account with database creation rights. This may take some time on slower computers.
fa_IR: این مرحله پایگاه داده آمپاچی را ایجاد و درج می کند ، بنابراین لطفاً یک حساب MySQL با حقوق مجاز ایجاد پایگاه داده ارائه دهید. این مرحله ممکن است در رایانه های کندتر کمی طول بکشد.

en: Insert Ampache Database
fa_IR: درج پایگاه داده آمپاچی

en: Desired Database Name
fa_IR: نام پایگاه‌ داده مورد نظر

en: MySQL Administrative Username
fa_IR: نام کاربری مدیر MySQL

en: MySQL Administrative Password
fa_IR: کلمه عبور مدیر MySQL

en: Create Database
fa_IR: ایجاد پایگاه ‌داده

en: Overwrite if Database Already Exists
fa_IR: در صورت وجود پایگاه داده، بازنویسی کنید

en: Create Tables
fa_IR: ایجاد جداول

en: Create Database User
fa_IR: ایجاد کاربر پایگاه ‌داده

en: Ampache Database Username
fa_IR: نام کاربری (شناسه) پایگاه داده آمپاچی

en: Ampache Database User Password
fa_IR: کلمه عبور برای کاربر پایگاه داده آمپاچی

en: Insert Database
fa_IR: درج  پایگاه ‌داده

en: Choose Installation Language
fa_IR: انتخاب زبان نصب

en: Start Configuration
fa_IR: شروع پیکر بندی

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: IP Address
fa_IR: IP آدرس

en: Agent
fa_IR: عامل

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Send E-mail
fa_IR: ارسال ایمیل

en: Label Edit
fa_IR: ویرایش برچسب

en: Edit Label
fa_IR: ویرایش برچسب

en: Create Label
fa_IR: ایجاد برچسب

en: No label found
fa_IR: برچسبی پیدا نشد

en: Stream
fa_IR: استریم

en: Live Stream Edit
fa_IR: ویرایش پخش زنده

en: Manage
fa_IR: مدیریت کردن

en: No live stream found
fa_IR: هیچ پخش زنده ایی پیدا نشد

en: Add Localplay Instance
fa_IR: افزودن نمونه پخش محلی

en: Add Instance
fa_IR: افزودن نمونه

en: Decrease Volume
fa_IR: کاهش حجم صدا

en: Increase Volume
fa_IR: افزایش حجم صدا

en: Edit Localplay Instance
fa_IR: ویرایش نمونه پخش محلی

en: Update Instance
fa_IR: به روز رسانی نمونه

en: Show Localplay Instances
fa_IR: نمایش نمونه های پخش محلی

en: Edit Instance
fa_IR: ویرایش نمونه

en: Localplay Control
fa_IR: کنترل پخش محلی

en: Volume
fa_IR: حجم صدا

en: Remember Me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: Lost Password
fa_IR: کلمه عبور فراموش شده

en: Ampache places cookies on your computer to help make this website better.
fa_IR: آمپاچی کوکی ها را در رایانه شما قرار می دهد تا به بهتر شدن این وب سایت کمک کند.

en: Cookies are used for core site functionality and are not used for tracking or analytics.
fa_IR: کوکی ها برای بهبود عملکرد اصلی سایت استفاده می شوند و برای ردیابی یا تجزیه و تحلیل استفاده نخواهند شد.

en: By logging in you agree to the use of cookies while using this site.
fa_IR: با ورود به سیستم شما با استفاده از کوکی ها هنگام استفاده از این سایت موافقت می کنید.

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: No lyrics found.
fa_IR: متن ترانه پیدا نشد.

en: Show more
fa_IR: نمایش بیشتر

en: Mail to
fa_IR: ایمیل به

en: Mail Everyone
fa_IR: ایمیل به همه

en: Mail Users
fa_IR: ایمیل به کاربران

en: Mail Admins
fa_IR: ایمیل به مدیران

en: Mail Inactive Users
fa_IR: ایمیل به کاربران غیر فعال

en: Inactive Users
fa_IR: کاربران غیر فعال

en: From
fa_IR: از

en: Self
fa_IR: خود

en: Yourself
fa_IR: خودت

en: Gather All Art
fa_IR: جمع آوری تمام روی جلدها

en: Update All File Tags
fa_IR: بروزرسانی همه برچسب های فایل

en: Show Disabled Songs
fa_IR: نمایش آهنگ های غیرفعال

en: Add to All
fa_IR: افزودن به همه

en: Verify All
fa_IR: بازبینی همه

en: Clean All
fa_IR: پاکسازی همه

en: Update All
fa_IR: به روز رسانی همه

en: No democratic found
fa_IR: هیچ آزادی پیدا نشد

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Create License
fa_IR: ایجاد مجوز

en: No licenses found
fa_IR: هیچ مجوزی پیدا نشد

en: Object
fa_IR: شیئ

en: Sticky
fa_IR: سنجاق‌شده

en: Date Added
fa_IR: تاریخ اضافه شدن

en: Trending
fa_IR: پرطرفدار

en: No missing albums found
fa_IR: هیچ آلبوم گمشده ای پیدا نشد

en: Missing Artists
fa_IR: هنرمندان گم شده

en: No missing artists found
fa_IR: هیچ هنرمند گمشده ای پیدا نشد

en: Sort Tracks by Artist, Album, Song
fa_IR: مرتب سازی ترانه ها بر اساس هنرمند ، آلبوم ، آهنگ

en: Remove Duplicates
fa_IR: حذف تکراری ها

en: Share playlist
fa_IR: اشتراک لیست پخش

en: Refresh from Smartlist
fa_IR: بازخوانی از لیست هوشمند

en: Playlist Edit
fa_IR: ویرایش لیست پخش

en: Do you really want to delete this Playlist?
fa_IR: آیا واقعاً می خواهید این لیست پخش را حذف کنید؟

en: Duration
fa_IR: مدت زمان

en: Reorder
fa_IR: مرتب سازی مجدد

en: Playlist Name
fa_IR: نام لیست پخش

en: Last Update
fa_IR: آخرین بروزرسانی

note: HINT: Number of items in a playlist
en: # Items
fa_IR: # موارد

en: No playlist found
fa_IR: لیست پخشی پیدا نشد

en: Web Player
fa_IR: پخش کننده وب

en: Installed Version
fa_IR: نسخه نصب شده

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Upgrade
fa_IR: ارتقاء

en: Fav.
fa_IR: دلخواه.

en: Link
fa_IR: پیوند

en: Podcast Episode Edit
fa_IR: ویرایش قسمت های پادکست

en: Publication Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Length
fa_IR: طول

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Bitrate
fa_IR: نرخ بیت

en: Channels
fa_IR: کانال ها

en: Sync
fa_IR: همگام سازی

en: No podcast episode found
fa_IR: هیچ قسمتی از پادکست پیدا نشد

en: Podcast Edit
fa_IR: ویرایش پادکست

en: Edit Podcast
fa_IR: ویرایش پادکست

en: Episodes
fa_IR: قسمت ها

en: No podcast found
fa_IR: پادکستی پیدا نشد

en: Apply to All
fa_IR: اعمال تغییرات برای همه

en: Access Level
fa_IR: سطح دسترسی

note: HINT: Username FullName
en: Editing %s Preferences
fa_IR: ویرایش کردن %s اولویت ها

en: Update Preferences
fa_IR: به‌روزرسانی تنظیمات ظاهری

en: Sent by
fa_IR: ارسال بوسیله

en: Reply
fa_IR: پاسخ

en: Compose
fa_IR: ساختن

en: Compose a New Message
fa_IR: پیام جدیدی بنویسید

en: Mark as Read
fa_IR: بعنوان خوانده شده علامت بزن

en: Mark as Unread
fa_IR: بعنوان خوانده نشده علامت بزن

en: Sender
fa_IR: فرستنده

en: No message found
fa_IR: پیغامی پیدا نشد

en: Queries:
fa_IR: پرس و جو:

en: Cache Hits:
fa_IR: بازدیدهای حافظه پنهان:

en: Load Time:
fa_IR: زمان بارگیری:

en: Play Random Selection
fa_IR: انتخابگر پخش تصادفی

en: %d minute | %d minutes
fa_IR[0]: %d دقیقه
fa_IR[1]: %d دقیقه

en: %d hour | %d hours
fa_IR[0]: %d ساعت
fa_IR[1]: %d ساعت

en: Size Limit
fa_IR: محدودیت سایز

en: Enqueue
fa_IR: به صف کردن

en: Last Played
fa_IR: آخرین پخش شده ها

en: %d second ago | %d seconds ago
fa_IR[0]: %d ثانیه پیش
fa_IR[1]: %d ثانیه پیش

en: %d minute ago | %d minutes ago
fa_IR[0]: %d دقیقه پیش
fa_IR[1]: %d دقیقه پیش

en: %d hour ago | %d hours ago
fa_IR[0]: %d ساعت پیش
fa_IR[1]: %d ساعت پیش

en: %d day ago | %d days ago
fa_IR[0]: %d ساعت پیش
fa_IR[1]: %d روز گذشته

en: %d week ago | %d weeks ago
fa_IR[0]: %d
fa_IR[1]: %d هفته گذشته

en: %d month ago | %d months ago
fa_IR[0]: %d ماه گذشته
fa_IR[1]: %d ماه گذشته

en: %d year ago | %d years ago
fa_IR[0]: %d سال گذشته
fa_IR[1]: %d سال گذشته

en: %d decade ago | %d decades ago
fa_IR[0]: %d دهه گذشته
fa_IR[1]: %d دهه گذشته

en: No recently played items found
fa_IR: هیچ مورد پخش شده به تازگی پیدا نشد

en: No similar artist found
fa_IR: هنرمند مشابهی پیدا نشد

en: Registration
fa_IR: ثبت نام

en: Return to Login Page
fa_IR: بازگشت به صفحه ورود

en: Please wait for an administrator to activate your account
fa_IR:  
    لطفا منتظر فعالسازی حساب کاربری خود توسط مدیریت بمانید

en: An activation key has been sent to the e-mail address you provided. Please check your e-mail for further information
fa_IR: کلید فعال سازی حساب کاربریتان به آدرس ایمیلی که ارائه کرده اید ارسال شده است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر ایمیل خود را بررسی کنید

en: Your account has been created
fa_IR: حساب کاربری شما ایجاد شده است

en: Rules
fa_IR: قواعد

en: Match
fa_IR: همخوان

en: all rules
fa_IR: تمام قواعد

en: any rule
fa_IR: هر قانونی

en: Add Another Rule
fa_IR: افزودن یک قانون دیگر

en: Anywhere
fa_IR: هرجا

en: Add Smart Playlist
fa_IR: افزودن لیست پخش هوشمند

en: Item Limit
fa_IR: محدودیت موارد

en: No smart playlist found
fa_IR: لیست پخش هوشمندی پیدا نشد

en: Smart Playlist Edit
fa_IR: ویرایش لیست پخش هوشمند

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره‌ تغییرات

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Object Type
fa_IR: نوع شیئ

en: Creation Date
fa_IR: تاریخ ایجاد

en: Last Visit
fa_IR: آخرین بازدید

en: Counter
fa_IR: شمارنده

en: Public URL
fa_IR: آدرس اینترنتی عمومی

en: Shared by
fa_IR: اشتراک گذاشته شده توسط

en: No song found
fa_IR: هیچ آهنگی پیدا نشد

en: License
fa_IR: مجوز

en: Do you really want to delete this Tag?
fa_IR: آیا واقعاً می خواهید این برچسب را حذف کنید؟

en: Not Enough Data
fa_IR: اطلاعات کافی نیست

en: Ampache -- Config Debug Page
fa_IR: آمپاچی -- پیکره بندی صفحه اشکال زدایی

en: Ampache Configuration Parse Error
fa_IR: خطای تجزیه و تحلیل پیکربندی آمپاچی

note: HINT: ampache config file path
en: You may have reached this page because your %s configuration file was not parsable
fa_IR: ممکن است به این صفحه رسیده باشید زیرا %s فایل پیکربندی تجزیه پذیر نبود

en: Please visit the wiki for help
fa_IR: لطفاً جهت راهنمایی از ویکی دیدن کنید

en: You may have reached this page because a configuration error has occurred. Debug information is below.
fa_IR: ممکن است به این صفحه رسیده باشید زیرا خطای پیکربندی رخ داده است. اطلاعات اشکال زدایی در زیر آمده است.

en: Web Installation
fa_IR: نصب وراه اندازی از وب

en: OK
fa_IR: بسیارخوب

en: PHP version
fa_IR: نسخه PHP

en: This tests whether you are running at least the minimum version of PHP required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که حداقل نسخه php مورد نیاز آمپاچی درحال اجرا میباشد یا خیر.

en: Dependencies
fa_IR: وابستگی ها

en: This tests whether Ampache dependencies are installed.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد وابستگی های آمپاچی نصب شده است یا خیر.

en: PHP hash extension
fa_IR: افزونه هاش hash PHP

en: This tests whether you have the hash extension enabled. This extension is required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه هش PHP را فعال کرده اید یا خیر. این افزونه توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: This tests whether the hash extension supports SHA256. This algorithm is required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا برنامه افزودنی هش از sha256 پشتیبانی می کند یا خیر. این الگوریتم توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: PHP PDO extension
fa_IR: افزونه PHP PDO

en: This tests whether you have the PDO extension enabled. This extension is required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه PDO PHP را فعال کرده اید یا خیر. این افزونه توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: This tests whether the MySQL driver for PDO is enabled. This driver is required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که راه انداز MySQL را فعال کرده اید یا خیر. این راه انداز توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: PHP session extension
fa_IR: افزونه نشست session PHP

en: This tests whether you have the session extension enabled. This extension is required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه نشست session PHP را فعال کرده اید یا خیر. این افزونه توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: PHP iconv extension
fa_IR: افزونه PHP iconv

en: This tests whether you have the iconv extension enabled. This extension is required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه PHP iconv را فعال کرده اید یا خیر. این افزونه توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: PHP JSON extension
fa_IR: افزونه PHP JSON

en: This tests whether you have the JSON extension enabled. This extension is required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه PHP JSON را فعال کرده اید یا خیر. این افزونه توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: This tests whether you have the intl extension enabled. This extension is required by Ampache.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه PHP intl را فعال کرده اید یا خیر. این افزونه توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: PHP cURL extension
fa_IR: افزونه PHP cURL

en: This tests whether you have the cURL extension enabled. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه PHP cURL را فعال کرده اید یا خیر. این افزونه توسط آمپاچی مورد نیاز است.

en: PHP zlib extension
fa_IR: افزونه PHP zlib

en: This tests whether you have the zlib extension enabled. This is not strictly necessary, but may result in a better experience (zip download).
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه PHP zlib را فعال کرده اید یا خیر. این خیلی ضروری نیست ، اما ممکن است منجر به تجربه بهتر (بارگیری zip) شود.

en: PHP SimpleXML extension
fa_IR: افزونه PHP SimpleXML

en: This tests whether you have the SimpleXML extension enabled. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه PHP SimpleXML را فعال کرده اید یا خیر. این خیلی ضروری نیست ، اما ممکن است به تجربه بهتری منجر شود.

en: PHP GD extension
fa_IR: افزونه PHP GD

en: This tests whether you have the GD extension enabled. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد که آیا افزونه PHP GD را فعال کرده اید یا خیر. این خیلی ضروری نیست ، اما ممکن است به تجربه بهتری منجر شود.

en: PHP memory limit override
fa_IR: لغو محدودیت حافظه PHP

en: This tests whether Ampache can override the memory limit. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد آمپاچی می تواند محدودیت حافظه را لغو کند یا خیر. این به شدت ضروری نیست ، اما ممکن است منجر به تجربه بهتر شود.

en: PHP execution time override
fa_IR: افزونه لغو زمان اجرا PHP

en: This tests whether Ampache can override the limit on maximum execution time. This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد آمپاچی می تواند محدودیت زمان اجرا را لغو کند یا خیر. این به شدت ضروری نیست ، اما ممکن است منجر به تجربه بهتر شود.

en: PHP max upload size
fa_IR: حداکثر اندازه بارگذاری PHP

en: This tests whether Ampache can upload medium files (>= 20M). This is not strictly necessary, but may result in a better experience.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد آمپاچی می تواند فایل های متوسط ​​(> 20m =) را بارگذاری کند یا خیر. این خیلی ضروری نیست ، اما ممکن است منجر به تجربه بهتر شود.

en: PHP integer size
fa_IR: اندازه عدد صحیح PHP

en: This tests whether Ampache can manage large files (> 2GB). This is not strictly necessary, but may result in a better experience. This generally requires a 64-bit operating system.
fa_IR: این آزمایش نشان میدهد آمپاچی می تواند فایل های بزرگ (> 2 گیگابایت) را مدیریت کند یا خیر. این خیلی ضروری نیست ، اما ممکن است منجر به تجربه بهتر شود.

note: HINT: Shows mbstring.func_overload
en: This tests whether PHP %s is set as it may break the ID3 tag support. This is not strictly necessary, but enabling Ampache ID3 tag write support (disabled by default) along with mbstring.func_overload may result in irreversible corruption of your music files.
fa_IR: این تست می کند که آیا %s PHP تنظیم شده است زیرا ممکن است پشتیبانی از تگ ID3 را خراب کند. این بسیار ضروری نیست ، اما فعال کردن پشتیبانی از نوشتن برچسب آمپاچی ID3 (به طور پیش فرض غیرفعال شده) همراه با mbstring.func_overload ممکن است منجر به خرابی برگشت ناپذیر فایل های موسیقی شما شود.

en: Configuration file readability
fa_IR: خوانایی فایل پیکربندی

en: This test attempts to read config/ampache.cfg.php. If this fails the file is either not in the correct location, or not readable.
fa_IR: این آزمون سعی می کند config/ampache.cfg.php را بخواند. در صورت عدم موفقیت ، فایل یا در محل صحیح نیست، و یا قابل خواندن نمی باشد.

en: If you are installing Ampache for the first time you can ignore this warning and proceed to the installer.
fa_IR: اگر برای اولین بار آمپاچی را نصب می کنید ، می توانید این هشدار را نادیده بگیرید و به نصب کننده بروید.

en: Configuration file validity
fa_IR: اعتبار فایل پیکربندی

en: This test makes sure that you have set all of the required configuration variables and that Ampache is able to completely parse your config file.
fa_IR: این تست اطمینان حاصل می کند که همه متغیرهای پیکربندی مورد نیاز را تنظیم کرده اید و آمپاچی قادر است فایل پیکربندی شما را به طور کامل تجزیه وتحلیل کند.

en: This attempts to connect to your database using the values read from your configuration file.
fa_IR: این تلاش می کند تا با استفاده از مقادیری که از فایل پیکربندی شما خوانده می شود، به پایگاه داده شما متصل شود.

en: Database tables
fa_IR: جداول پایگاه داده

en: This checks a few key tables to make sure that the Ampache database exists, and the user has access to the database
fa_IR: این بررسی چند جدول کلیدی را بازبینی می کند تا مطمئن شود پایگاه داده آمپاچی ایجاد شده، و کاربر به آن دسترسی دارد

en: This test makes sure that your web_path variable is set correctly and that we are able to get to the index page. If you do not see a check mark here then your web_path is not set correctly.
fa_IR: این تست اطمینان حاصل می کند متغیر web_path شما به درستی تنظیم شده است و ما می توانیم به صفحه فهرست دسترسی پیدا کنیم. اگر در اینجا علامت تیک تایید نمی بینید ، web_path شما به درستی مقداردهی نشده است.

en: Update from tags complete
fa_IR: به روز رسانی برچسب ها کامل شد

en: Registration Validation
fa_IR: اعتبار سنجی ثبت نام

en: User Activated
fa_IR: کاربر فعال شد

en: This User ID is activated and can be used
fa_IR: این شناسه کاربر فعال شده و می توان از آن استفاده کرد

en: Validation Failed
fa_IR: اعتبار سنجی ناموفق

en: The validation key used isn't correct
fa_IR: کلید اعتبارسنجی استفاده شده صحیح نیست

en: Never
fa_IR: هرگز

en: Display Name
fa_IR: نمایش نام

en: Send private message
fa_IR: ارسال پیام خصوصی

en: Member Since
fa_IR: عضویت از

en: Last Seen
fa_IR: آخرید بازدید

en: Activity
fa_IR: فعالیت

en: User is Online Now
fa_IR: کاربر در حال حاضر آنلاین است

en: User is Offline Now
fa_IR: کاربر در حال حاضر آفلاین است

en: Following
fa_IR: پیروی کردن

en: Followers
fa_IR: پیروی کننده ها

en: Timeline
fa_IR: خط زمانی

en: Active Playlist
fa_IR: لیست پخش فعال

en: User Agreement
fa_IR: توافق نامه کاربر

en: Required fields
fa_IR: فیلدهای ضروری

en: I Accept
fa_IR: می پذیرم

en: Registration Date
fa_IR: تاریخ ثبت نام

en: Last IP
fa_IR: آخرین IP

en: Online
fa_IR: آنلاین

en: Verify Catalog
fa_IR: تایید مجموعه

note: HINT: Catalog Name
en: Updating the %s Catalog
fa_IR: درحال بروز رسانی مجموعه %s

en: Verified
fa_IR: تایید شده

en: Subtitle
fa_IR: زیرنویس

en: Video Edit
fa_IR: ویرایش های ویدیو

en: Resolution
fa_IR: وضوح

en: Display
fa_IR: نمایش دادن

en: Audio Bitrate
fa_IR: نرخ بیت صوتی

en: Video Bitrate
fa_IR: نرخ بیت ویدیو

en: Frame Rate
fa_IR: الگوی نرخ

en: Last Updated
fa_IR: آخرین بروزرسانی

en: Added
fa_IR: اضافه شد

en: Video Information
fa_IR: اطلاعات ویدیو

en: No video found
fa_IR: ویدیویی پیدا نشد

en: Show Catalogs
fa_IR:  نمایش مجموعه ها

en: Manage Licenses
fa_IR: مدیریت مجوز ها

en: Browse Users
fa_IR: مرور کاربران

en: Manage Shoutbox
fa_IR: مدیریت شات باکس

en: Clear Now Playing
fa_IR: پاک کردن در حال پخش

en: Add ACL
fa_IR: افزودن لیست کنترل دسترسی

en: Show ACL(s)
fa_IR: نمایش لیست کنترل دسترسی(ها)

en: Localplay Controllers
fa_IR: کنترلگرهای پخش محلی

en: Catalog Types
fa_IR: انواع فهرست وکاتالوگ

en: Manage Plugins
fa_IR: مدیریت پلاگین وافزونه ها

en: Expand/Collapse
fa_IR: بازکردن / بستن

en: Radio
fa_IR: رادیو

en: Uploads
fa_IR: بارگذاری ها

en: Smart Playlists
fa_IR: لیست پخش های هوشمند

en: Smartlists
fa_IR: لیست های هوشمند

en: Wanted
fa_IR: درخواست شده

en: Shares
fa_IR: اشتراک گذاری ها

en: Log out
fa_IR: خروج

en: Admin Disabled
fa_IR: مدیر غیر فعال شده

en: Show Instances
fa_IR: نمایش نمونه ها

en: Show Playlist
fa_IR:  نمایش لیست پخش

en: Active Instance
fa_IR: نمونه فعال

en: Localplay Disabled
fa_IR: پخش محلی غیرفعال شده

en: Allow Localplay Set to False
fa_IR: اجازه دهید پخش محلی روی false تنظیم شود

en: Localplay Controller Not Defined
fa_IR: کنترل کننده پخش محلی تعریف نشده است

en: Account
fa_IR: حساب کاربری

en: Help
fa_IR: راهنمائی

en: Ampache Wiki
fa_IR: ویکی آمپاچی

en: API Documentation
fa_IR: مستندات رابط کاربری برنامه

en: Cookie Information
fa_IR: اطلاعات کوکی

en: You may have reached this page because Ampache was unable to load the required dependencies
fa_IR: ممکن است به این صفحه رسیده باشید زیرا آمپاچی نتوانسته وابستگی های مورد نیاز را بارگیری کند

en: No Catalog configured yet. To start streaming your media, you now need to %1$s add a Catalog %2$s
fa_IR: هنوز هیچ کاتالوگ و مجموعه ایی پیکربندی نشده است برای شروع پخش رسانه خود، اکنون باید %1$s را به یک کاتالوگ %2$s اضافه کنید

en: Added to playlist
fa_IR: به لیست پخش اضافه شد

en: Received an empty UPnP request
fa_IR: یک درخواست UPnP خالی دریافت شده

en: root
fa_IR: ریشه

en: The next song has started
fa_IR: آهنگ بعدی شروع شد

en: The next song failed to start
fa_IR: ناموفق در شروع آهنگ بعدی

en: Tried to clobber '%s' without setting clobber
fa_IR: سعی کرد بدون تنظیم clobber '%s' clobber کند

note: HINT: File
en: Unknown %s
fa_IR: ناشناخته %s

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

note: HINT: Requested object string/id/type ("album", "myusername", "some song title", 1298376)
en: Not Found: %s
fa_IR: پیدا نشد: %s

en: View License
fa_IR: مشاهده مجوز

en: Song Edit
fa_IR: ویرایش های آهنگ

en: Links
fa_IR: پیوندها

en: Song Language
fa_IR: زبان ترانه

en: Song MBID
fa_IR: MBID آهنگ و ترانه

en: Album MBID
fa_IR: MBID آلبوم

en: Artist MBID
fa_IR: MBID هنرمند

en: ReplayGain Track Gain
fa_IR: افزایش بازپخش ترک های افزوده

en: ReplayGain Album Gain
fa_IR: افزایش بازپخش آلبوم افزوده

en: Lyrics
fa_IR: متن ترانه

en: Licensing
fa_IR: صدور مجوز

en: Song Information
fa_IR: اطلاعات آهنگ

en: %s - Update
fa_IR: %s - بروزرسانی

en: Ampache :: For the Love of Music - Installation
fa_IR: آمپاچی :: تقدیم به عاشقان موسیقی - نصب وراه اندازی

en: This page handles all database updates to Ampache starting with %1$s. Your current version is %2$s with database version %3$s
fa_IR: این صفحه تمام به روزرسانی های پایگاه داده را برای آمپاچی شروع می کند با %1$s. نسخه فعلی شما %2$s میباشد با پایگاه داده  شما نسخه %3$s است

en: Unable to open `%s` for writing
fa_IR: قادر به باز کردن '%s' برای نوشتن نیست

en: Unable to write to `%s`
fa_IR: قادر به نوشتن در '%s' نیست

en: Art files written: %d
fa_IR: فایلهای روی جلد نوشته شده: %d

note: HINT: Requested object string/id/type ("album", "myusername", "some song title", 1298376)
en: Bad Request: %s
fa_IR: درخواست بد: %s

note: HINT: Access level, eg 75, 100
en: Require: %s
fa_IR: نیازمندی: %s

en: Access Control not Enabled
fa_IR: کنترل دسترسی فعال نیست

en: Session Expired
fa_IR: سریال منقضی شده

en: Unauthorized access attempt to API - ACL Error
fa_IR: خطای تلاش برای دسترسی غیر مجاز به API - ACL

en: Invalid Request
fa_IR: درخواست نامعتبر

en: Login failed, API version is too old
fa_IR: ورود ناموفق بود، نسخه رابط کاربری برنامه خیلی قدیمی است

en: Received Invalid Handshake
fa_IR: دست تأیید نامعتبر دریافت کرد

en: Login failed, timestamp is out of range
fa_IR: ورود ناموفق بود، خارج از محدوده مهلت زمانی است

en: Server
fa_IR: سرور

en: Incorrect username or password
fa_IR: نام کاربری یا گذرواژه اشتباه است

en: Bad Request
fa_IR: درخواست بد

en: Enable: video
fa_IR: ویدیو : فعال

en: Not Found
fa_IR: پیدا نشد

en: Enable: delete_from_disk
fa_IR: حذف از دیسک : فعال

en: Enable: podcast
fa_IR: پادکست : فعال

en: Enable: ratings
fa_IR: رتبه بندی : فعال

en: Enable: sociable
fa_IR: دوستانه : فعال

en: Enable: share
fa_IR: اشتراک گذاری : فعال

en: Enable: live_stream
fa_IR: پخش زنده : فعال

en: Enable: label
fa_IR: برچسب : فعال

en: Enable: licensing
fa_IR: صدور مجوز : فعال

en: Unable to connect to localplay controller
fa_IR: قادر به اتصال با کنترل کننده پخش محلی نیست

en: Require: 100
fa_IR: نیازمندی : 100

en: Require: 75
fa_IR: نیازمندی : 75

en: Depreciated
fa_IR: مستهلک شده

en: Ampache XSPF Playlist
fa_IR: لیست پخش XSPF آمپاچی

en: IP Address version mismatch
fa_IR: نسخه آدرس اینترنتی مطابقت ندارد

en: An Invalid IPv4 / IPv6 Address was entered
fa_IR: آدرس ipv4 / ipv6 نامعتبر وارد شده است

en: Duplicate ACL entry defined
fa_IR: ورودی ACL تکراری تعریف شده است

en: No Problem
fa_IR: مشکلی نیست

en: Your new Access Control List(s) have been created
fa_IR: لیست (ها) جدید کنترل دسترسی شما ایجاد شده است

en: Your Access List entry has been removed
fa_IR: لیست دسترسی وارد شده شما حذف شده است

en: Are You Sure?
fa_IR: آیا مطمئنی؟

en: Your Access Control List has been updated
fa_IR: لیست کنترل دسترسی شما به روز شده است

en: Please select a Catalog type
fa_IR: لطفا نوع مجموعه و کاتالوگ را انتخاب کنید

en: Please enter a Catalog name
fa_IR: لطفا یک نام برای مجموعه و کاتالوگ وارد کنید

en: The Catalog creation process has started
fa_IR: روند ایجاد مجموعه و کاتالوگ آغاز شده

en: Catalog update process has started
fa_IR: روند به روزرسانی مجموعه و کاتالوگ آغاز شده

en: The Catalog cleaning process has started
fa_IR: روند پاکسازی مجموعه و کاتالوگ آغاز شده

en: All Now Playing data has been cleared
fa_IR: همه داده های الآن در حال پخش پاکسازی شد

en: Catalog statistics have been cleared
fa_IR: اطلاعات آماری مجموعه و کاتالوگ پاکسازی شد

en: The Catalog has been deleted
fa_IR: مجموعه و کاتالوگ پاک شد

en: There Was a Problem
fa_IR: یک مشکل وجود داشت

en: Song has been enabled | Songs have been enabled
fa_IR[0]: آهنگ ها فعال شده اند
fa_IR[1]: آهنگ ها فعال شده اند

en: You didn't select any disabled Songs
fa_IR: هیچ آهنگ غیرفعال شده ایی را انتخاب نکرده اید

en: Finished Processing Disabled Songs
fa_IR: پردازش غیرفعالسازی آهنگهای به پایان رسید

en: The Catalog art search has started
fa_IR: جستجوی مجموعه وکاتالوگ آثار هنری آغاز شد

en: This will permanently delete your Catalog
fa_IR: با این کار مجموعه و کاتالوگ شما برای همیشه حذف می شود

en: The Catalog write file tags has started
fa_IR: نوشتن فایل برچسب های مجموعه و کاتالوگ آغاز شد

en: The Catalog has been updated
fa_IR: مجموعه و کاتالوگ بروزرسانی شد

en: The subdirectory update has started
fa_IR: به روز رسانی زیر شاخه شروع شده است

note: HINT: Username (Short Name)
en: %s has been deleted
fa_IR: %s حذف شده است

en: The License has been deleted
fa_IR: مجوز حذف شده است

en: The License has been updated
fa_IR: مجوز به روز شد

en: A new License has been created
fa_IR: یک مجوز جدید ایجاد شد

en: Your e-mail has been sent
fa_IR: ایمیل شما ارسال شد

en: Your e-mail has not been sent
fa_IR: ایمیل شما ارسال نشد

en: This will disable the Catalog module
fa_IR: با این کار ماژول مجموعه و کاتالوگ غیرفعال می شود

en: This will disable the Localplay module
fa_IR: با این کار ماژول پخش محلی غیرفعال می شود

en: This will disable the Plugin and remove your settings
fa_IR: این کار افزونه را غیرفعال کرده و تنظیمات شما را حذف می کند

en: Failed to enable the Catalog module
fa_IR: فعال سازی ماژول مجموعه و کاتالوگ ناموفق

en: The Module has been enabled
fa_IR: ماژول فعال شده است

en: Failed to enable the Localplay module
fa_IR: فعالسازی ماژول پخش محلی ناموفق

en: Localplay has been enabled
fa_IR: پخش محلی فعال شده است

en: Unable to install this Plugin
fa_IR: نصب و راه اندازی افزونه ناموفق

en: The Plugin has been enabled
fa_IR: افزونه فعال شده است

en: Unable to disable the Catalog module.
fa_IR: غیرفعالسازی ماژول کاتالوگ و مجموعه ناموفق

en: The Module has been disabled
fa_IR: ماژول غیرفعال شده است

en: The Plugin has been disabled
fa_IR: افزونه غیرفعال شده است

en: The Plugin has been upgraded
fa_IR: افزونه ارتقاء یافت

en: Shoutbox post has been deleted
fa_IR: پست شاتباکس حذف شد

en: Shoutbox post has been updated
fa_IR: پست شاتباکس به روز شد

en: Your cache has been cleared successfully
fa_IR: حافظه پنهان سیستم شما باموفقیت پاکسازی شد

en: Your database and associated tables have been updated to match your currently configured charset
fa_IR: پایگاه داده شما و جداول مربوطه به روز شده است تا با مجموعه تنظیمات فعلی شما مطابقت داشته باشد

en: Your Passwords don't match
fa_IR: گذرواژه شما مطابقت ندارد

en: A Username is required
fa_IR: نام کاربری ضروری میباشد

en: That Username already exists
fa_IR: نام کاربری قبلا ایجادشده است

en: You entered an invalid e-mail address
fa_IR: شما یک آدرس ایمیل نامعتبر وارد کرده اید

en: The new User was not created
fa_IR: کاربر جدید ایجاد نشد

en: New User Added
fa_IR: کاربر جدید اضافه شد

note: HINT: %1 Username, %2 Access (Guest, User, Admin)
en: %1$s has been created with an access level of %2$s
fa_IR: %1$s با سطح دسترسی %2$s ایجاد شده است

en: You need at least one active Administrator account
fa_IR: شما حداقل به یک حساب مدیریت فعال نیاز دارید

en: Avatar has been deleted
fa_IR: آواتار حذف شد

en: A new user API Key has been generated
fa_IR: یک کلید رابط کاربری برنامه برای کاربر جدید ایجاد شده است

note: HINT: User Fullname
en: This will permanently delete the user "%s"
fa_IR: با این کار کاربر "%s" برای همیشه حذف می شود

en: This Avatar will be deleted
fa_IR: این آواتار حذف میشود

en: This will replace your existing API key
fa_IR: این کلید رابط کاربری برنامه موجود شما را جایگزین می کند

en: %s IP History
fa_IR: %s تاریخچه IP

en: Please check your image is within the minimum %1$s and maximum %2$s dimensions
fa_IR: لطفاً بررسی کنید که تصویر شما در  ابعاد حداقل %1$s و حداکثر %2$s باشد

en: %s (%s) updated
fa_IR: %s (%s) به روز شد

en: The Album has been deleted
fa_IR: آلبوم حذف شده است

en: The Album and all files will be deleted
fa_IR: آلبوم و همه فایل ها حذف می شوند

en: Starting Update from Tags
fa_IR: آغاز به روز رسانی برچسب ها

en: Art information has been removed from the database
fa_IR: اطلاعات روی جلد از پایگاه داده حذف شده است

en: Art has been added
fa_IR: روی جلد افزوده شد

en: Art file failed to insert, check the dimensions are correct.
fa_IR: فایل روی جلد درج نشد، صحیح بودن ابعاد روی جلد را بررسی کنید.

en: The Artist has been deleted
fa_IR: هنرمند حذف شده است

en: The Artist and all files will be deleted
fa_IR: هنرمند و همه فایل ها حذف می شوند

en: Art file failed size check
fa_IR: بررسی ابعاد فایل روی جلد ناموفق

en: Art could not be located at this time. This may be due to write access error, or the file was not received correctly
fa_IR: در این زمان نمی توان فایل روی جلد را پیدا کرد این ممکن است به دلیل خطای دسترسی نوشتن باشد، یا فایل به درستی دریافت نشده است

en: Broadcast has been deleted
fa_IR: پخش حذف شده است

en: This Broadcast will be deleted
fa_IR: این پخش حذف میشود

en: The Playlist has been deleted
fa_IR: لیست پخش حذف شد

en: The Ampache database username or password is missing
fa_IR: نام کاربری یا رمز عبور پایگاه داده آمپاچی گم شده است

en: Configuration files were either not found or unreadable
fa_IR: فایل های پیکربندی یا پیدا نشدند یا قابل خواندن نبودند

en: The Label has been added
fa_IR: برچسب افزوده شد

en: The Label has been deleted
fa_IR: برچسب حذف شد

en: This Label will be deleted
fa_IR: این برچسب حذف خواهد شد

en: The Label cannot be found
fa_IR: برچسب پیدا نمی شود

en: Account is disabled, please contact the administrator
fa_IR: حساب کاربری غیرفعال است ، لطفاً با مدیریت تماس بگیرید

en: User is already logged in
fa_IR: کاربر قبلا وارد شده است

en: Unable to create a local account
fa_IR: ایجاد حساب کاربری محلی مقدور نمیباشد

en: Playlist created
fa_IR: لیست پخش ایجاد شد

note: HINT: %1 playlist name, %2 playlist type
en: %1$s (%2$s) has been created
fa_IR: %1$s (%2$s) ایجاد شد

note: HINT: Number of songs
en: Successfully imported playlist with %d song. | Successfully imported playlist with %d songs.
fa_IR[0]: لیست پخش با موفقیت درون ریزی شد با آهنگ های %d .
fa_IR[1]: لیست پخش با موفقیت درون ریزی شد با آهنگ های %d .

en: Success
fa_IR: موفقیّت

en: Failure
fa_IR: شکست

en: The Playlist could not be imported
fa_IR: لیست پخش درون ریزی نمی شود

en: No valid songs found in playlist file
fa_IR: هیچ آهنگ معتبری در فایل لیست پخش پیدا نشد

en: Podcast has been deleted
fa_IR: پادکست حذف شد

en: Feed URL is invalid
fa_IR: آدرس اینترنتی خوراک معتبر نیست

en: Wrong target Catalog type
fa_IR: نوع کاتالوگ هدف اشتباه است

en: Can not read the feed
fa_IR: خوراک قابل خواندن نیست

en: Subscribed to the Podcast
fa_IR: مشترک پادکست شد

en: The Podcast will be removed from the database
fa_IR: پادکست از پایگاه داده حذف می شود

en: Podcast Episode has been deleted
fa_IR: قسمت پادکست حذف شد

en: The Podcast Episode will be deleted
fa_IR: قسمت پادکست حذف خواهد شد

en: Your account has been updated
fa_IR: حساب کاربری شما به روز شد

en: Your account has not been updated
fa_IR: حساب کاربری شما به روز نشده است

en: Server preferences updated successfully
fa_IR: تنظیمات برگزیده سرور با موفقیت به روز شد

en: User preferences updated successfully
fa_IR: تنظیمات برگزیده کاربر با موفقیت به روز شد

en: Please fill in your full name (first name, last name)
fa_IR: لطفاً نام کامل خود را وارد کنید (نام ، نام خانوادگی)

en: Please fill in your website
fa_IR: لطفا وب سایت خود را پر کنید

en: Please fill in your state
fa_IR: لطفا استان خود را وارد کنید

en: Please fill in your city
fa_IR: لطفا شهر خود را وارد کنید

en: Update failed
fa_IR: نا موفق در به روز رسانی

en: User updated successfully
fa_IR: کاربر با موفقیت به روز شد

en: Unknown user
fa_IR: کاربر ناشناس

en: Subject is required
fa_IR: موضوع ضروری است

en: Message has been sent
fa_IR: پیغام ارسال شد

en: Messages have been deleted
fa_IR: پیام ها حذف شدند

en: The Message will be deleted
fa_IR: پیام حذف خواهد شد

en: Message's state has been changed
fa_IR: وضعیت پیام تغییر کرده است

note: HINT: Shorthand for e-mail reply
en: RE
fa_IR: پاسخ پیام

en: Radio Station created
fa_IR: ایستگاه رادیویی ایجاد شد

en: Captcha is required
fa_IR: کپچا ضروری است

en: Captcha failed
fa_IR: کپچا اشتباه است

en: You must accept the user agreement
fa_IR: شما باید توافقنامه کاربر را بپذیرید

en: You must enter a Username
fa_IR: شما باید یک نام کاربری وارد کنید

en: Invalid e-mail address
fa_IR: آدرس ایمیل نامعتبر

en: You must enter a password
fa_IR: شما باید یک رمز عبور وارد کنید

en: Passwords do not match
fa_IR: گذرواژه مطابقت ندارد

en: Failed to create user
fa_IR: ناموفق در ایجاد کاربر

en: Your search has been saved as a Playlist with the name %s
fa_IR: جستجوی شما به عنوان لیست پخش با نام %s ذخیره شده است

en: Failed to create playlist
fa_IR: ناموفق در ایجاد لیست پخش

en: Your search has been saved as a Smart Playlist with the name %s
fa_IR: جستجوی شما به عنوان لیست پخش هوشمند با نام %s ذخیره شده است

en: View on MusicBrainz
fa_IR: مشاهده در موزیک براینز musicbrainz

en: Expired shares have been cleaned
fa_IR: اشتراک گذاری های منقضی شده پاکسازی شد

en: Share created
fa_IR: اشتراک ایجاد شد

en: You can now start sharing the following URL:
fa_IR: اکنون می توانید آدرس وب زیر را به اشتراک بگذارید:

en: You can also embed this share as a web player into your website, with the following HTML code:
fa_IR: همچنین می توانید این اشتراک را به عنوان پخش کننده وب در وبسایت خود جاسازی کنید، با کد html زیر :

en: Share has been deleted
fa_IR: اشتراک گذاری حذف شد

en: The Share will be deleted and no longer accessible to others
fa_IR: اشتراک گذاری حذف خواهد شد و دیگر در دسترس دیگران نخواهد بود

en: Invalid object selected
fa_IR:  شیء انتخاب شده نادرست است

en: Song has been deleted
fa_IR: ترانه و آهنگ حذف شد

en: The Song will be deleted
fa_IR: این آهنگ حذف خواهد شد

en: Video has been deleted
fa_IR: ویدیو حذف شد

en: The Video will be deleted
fa_IR: ویدیو حذف خواهد شد

en: Unable to open
fa_IR: غیرقابل باز شدن

en: Set album_art_store_disk to remove art from the database
fa_IR: album_art_store_disk را برای حذف روی جلد از پایگاه داده تنظیم کنید

en: local_metadata_dir setting is required to store art on disk
fa_IR: برای ذخیره روی جلد روی دیسک، تنظیمات local_meta data_dir مورد نیاز است

en: Running Beets Update
fa_IR: در حال اجرای به روز رسانی بیت ها

note: HINT: filename (file path)
en: Unable to add Song - %s
fa_IR: %s - افزودن آهنگ مقدور نمیباشد

en: Beets Database File
fa_IR: فایل پایگاه داده بیت ها

en: Beets Catalog was selected, but no Beets DB file was provided
fa_IR: مجموعه و کاتالوگ بیت ها انتخاب شده، اما هیچ فایل پایگاه داده ایی برای بیت ها ارائه نشده است

en: This path belongs to an existing Beets Catalog: %s
fa_IR: این مسیر متعلق به مجموعه و کاتالوگ بیت های موجود است: %s

en: Beets Server URI
fa_IR: URI سرور بیت ها

en: Remote Catalog type was selected, but the path is not a URL
fa_IR: نوع مجموعه و کاتالوگ از راه دور انتخاب شد، اما مسیر یک آدرس اینترنتی نیست

en: Go to https://www.dropbox.com/developers/apps/create
fa_IR: برو به https://www.dropbox.com/developers/apps/create

en: Select 'Dropbox API app'
fa_IR: انتخاب  'اپلیکیشن رابط کاربری برنامه دروپ باکس'

en: Select 'Full Dropbox'
fa_IR: انتخاب  'دروپ باکس کامل'

en: Give a name to your application and create it
fa_IR: به برنامه خود یک نام بدهید و آن را ایجاد کنید

en: Click the 'Generate' button to create an Access Token
fa_IR: برای ایجاد یک رمز دسترسی، روی دکمه 'ایجاد' کلیک کنید

en: Copy your App key and App secret and Access Token into the following fields.
fa_IR: کلید برنامه و راز برنامه و رمز دسترسی خود را در فیلدهای زیر کپی کنید.

en: Access Token
fa_IR: کلید سرّی دسترسی

en: Get chunked files on analyze
fa_IR: دریافت فایل ها تکه تکه در تجزیه و تحلیل

en: Error: API Key, Secret and Access Token Required for Dropbox Catalogs
fa_IR: خطا: کلید رابط کاربری برنامه، رمز مخفی و توکن دسترسی برای مجموعه ها و کاتالوگ های دروپ باکس مورد نیاز است

en: Invalid "API key", "secret", or "access token":
fa_IR: "کلید رابط کاربری برنامه"، "رمز مخفی"، یا "توکن دسترسی" نامعتبر است:

en: Invalid "dropbox-path":
fa_IR: "مسیر - دروپ باکس" نامعتبر است:

en: Error: Catalog with %s already exists
fa_IR: خطا : مجموعه و کاتالوگ با %s از قبل وجود دارد

en: Running Dropbox Remote Update
fa_IR: در حال اجرای به روز رسانی از راه دور دروپ باکس

en: Catalog Update Finished.  Total Media: [%s]
fa_IR: به روزرسانی مجموعه و کاتالوگ به پایان رسید. مجموع رسانه ها : [%s]

en: Updated song: "%s"
fa_IR: "%s" : آهنگ به روزرسانی شد

en: Song up to date: "%s"
fa_IR: "%s" : آهنگ به روز شده

note: HINT: filename (File path)
en: Removing song: "%s"
fa_IR: درحال حذف آهنگ: "%s"

en: API Error: cannot connect to Dropbox.
fa_IR: خطای رابط کاربری برنامه: نمی توان به دروپ باکس متصل شد.

en: Path was not specified
fa_IR: مسیر مشخص نشده بود

note: HINT: directory (file path)
en: This path belongs to an existing local Catalog: %s
fa_IR: این مسیر متعلق به مجموعه و کاتالوگ محلی موجود است: %s

note: HINT: directory (file path)
en: Unable to open: %s
fa_IR: %s : غیرقابل باز شدن

note: HINT: directory (file path)
en: Unable to change to directory: %s
fa_IR: تغییر به دایرکتوری: %s امکان پذیر نیست

note: HINT: FullFile
en: Unable to get the filesize for "%s"
fa_IR: قادر به دریافت حجم فایل برای "%s" نیست

note: HINT: filename (file path)
en: The file couldn't be read. Does it exist? %s
fa_IR: فایل قابل خواندن نیست. آیا %s وجود دارد؟

note: HINT: FullFile
en: "%s" does not match site charset
fa_IR: "%s" با کاراکتر سِت سایت همخوانی ندارد

en: Catalog Updated
fa_IR: مجموعه وکاتالوگ به روز شد

en: Total Time: [%s] Total Media: [%s] Media Per Second: [%s]
fa_IR: کل زمان: [%s] کل رسانه: [%s] رسانه در ثانیه: [%s]

en: Catalog root unreadable, stopping clean
fa_IR: ریشه مجموعه وکاتالوگ قابل خواندن نیست، متوقف می شود

en: All files would be removed. Doing nothing
fa_IR: هیچ کاری نمی کند، همه فایلها حذف خواهند شد.

note: HINT: filename (file path)
en: File was not found or is 0 Bytes: %s
fa_IR: %s : فایل پیدا نشد یا 0 بایت است

en: Specified path is inside an existing catalog
fa_IR: مسیر مشخص شده در داخل مجموعه و کاتالوگ موجود است

note: HINT: directory (file path)
en: The folder couldn't be read. Does it exist? %s
fa_IR: پوشه قابل خواندن نیست. آیا %s وجود دارد؟

en: No username or password was specified
fa_IR: هیچ نام کاربری یا گذرواژه یی مشخص نشده است

note: HINT: remote URI
en: This path belongs to an existing remote Catalog: %s
fa_IR: این مسیر متعلق به مجموعه و کاتالوگ بیت های راه دور موجود است: %s

en: Running Remote Update
fa_IR: اجرای به روز رسانی از راه دور

en: Failed to connect to the remote server
fa_IR: عدم اتصال به سرور از راه دور

note: HINT: count of songs found
en: %s song was found | %s songs were found
fa_IR[0]: %s آهنگ پیدا شد
fa_IR[1]: %s آهنگ پیدا شد

en: Remote Catalog Updated
fa_IR: مجموعه وکاتالوگ راه دور به روز شد

en: Updated
fa_IR: به روز شد

en: Completed updating remote Catalog(s).
fa_IR: بروزرسانی مجموعه وکاتالوگ(ها) کامل شد.

en: Install a Seafile server as described in the documentation
fa_IR: همانطور که در مستندات توضیح داده شده است، یک سرور میزبانی فایل Seafile server نصب کنید

en: Enter URL to server (e.g. 'https://seafile.example.com') and library name (e.g. 'Music').
fa_IR: آدرس اینترنتی به سرور (به عنوان مثال "https://seafile.example.com") و نام کتابخانه (به عنوان مثال "موسیقی") وارد کنید.

en: API Call Delay is the delay inserted between repeated requests to Seafile (such as during an Add or Clean action) to accommodate Seafile's Rate Limiting.
fa_IR: تأخیر تماس رابط کاربری تأخیری است که بین درخواست های مکرر به سرور میزبان فایل (مانند انجام اقدامات اضافی یا پاکسازی) برای محدود کردن نرخ بیت سرور میزبان وارد می شود.

en: The default is tuned towards Seafile's default rate limit settings.
fa_IR: پیش فرض تبدیل شده است به تنظیمات محدودیت نرخ بیت سرور میزبان فایل.

en: After creating the Catalog, you must 'Make it ready' on the Catalog table.
fa_IR: پس از ایجاد کاتالوگ، باید آن را روی جدول مجموعه و کاتالوگ "آماده کنید".

en: Server URI
fa_IR: URI سرور

en: Library Name
fa_IR: نام کتابخانه

en: API Call Delay
fa_IR: تأخیر تماس رابط کاربری برنامه

en: Seafile Username/Email
fa_IR: نام کاربری / ایمیل سرورمیزبان فایل

en: Seafile Password
fa_IR: گذرواژه سرورمیزبان فایل

en: Seafile server URL is required
fa_IR: آدرس اینترنتی سرورمیزبان فایل الزامیست

en: Seafile server library name is required
fa_IR: نام کتابخانه سرورمیزبان فایل الزامیست

en: Seafile username is required
fa_IR: نام کاربری سرورمیزبان فایل الزامیست

en: Seafile password is required
fa_IR: گذرواژه سرورمیزبان فایل الزامیست

en: API Call Delay must have a numeric value
fa_IR: تأخیر تماس رابط کاربری برنامه باید دارای مقدار عددی باشد

en: There was a problem authenticating against the Seafile API: %s
fa_IR: مشکلی در احراز هویت رابط کاربری برنامه سرورمیزبان فایل وجود داشت : %s

en: Running Seafile Remote Update
fa_IR: در حال اجرا به روز رسانی از راه دور سرورمیزبان فایل

note: HINT: count of songs updated
en: Total Media: [%s]
fa_IR: مجموع رسانه ها : [%s]

en: No media was updated, did you respect the patterns?
fa_IR: هیچ رسانه ای به روز نشد، آیا به الگوها توجه داشتید؟

note: HINT: filename (File path)
en: Skipping existing song: %s
fa_IR: رد کردن آهنگ موجود: %s

note: HINT: filename (File path)
en: Adding a new song: %s
fa_IR: افزودن آهنگ جدید: %s

note: HINT: filename (File path)
en: Could not add song: %s
fa_IR: آهنگ: %s افزوده نشد

en: There was an error while checking this song "%1$s": %2$s
fa_IR: هنگام بررسی این آهنگ: "%1$s" خطای: %2$s روی داد

note: HINT: filename (File path)
en: Keeping song: %s
fa_IR: نگهداشتن آهنگ: %s

note: HINT: subsonic catalog URI
en: This path belongs to an existing Subsonic Catalog: %s
fa_IR: این مسیر متعلق به مجموعه و کاتالوگ های Subsonic موجود است: %s

en: Running Subsonic Remote Update
fa_IR: اجرای به روز رسانی از راه دور Subsonic

note: HINT: filename (file path)
en: Unable to insert song - %s
fa_IR: %s - قادر به درج آهنگ نیست

en: Completed updating Subsonic Catalog(s)
fa_IR: بروزرسانی مجموعه وکاتالوگ(های) Subsonic کامل شد.

note: HINT: Number of songs
en: %s Song added | %s Songs added
fa_IR[0]: %s
fa_IR[1]: %s آهنگ افزوده شد

en: Could not authenticate with Seafile
fa_IR: سرورمیزبان فایل تأیید هویت نمیشود

en: Could not find the Seafile library called "%s", no media was updated
fa_IR: هیچ رسانه یی به روز نشد، کتابخانه سرورمیزبان فایل به نام "%s" پیدا نشد.

en: Failed to create the catalog, check the debug logs
fa_IR: ناموفق در ایجاد مجموعه و کاتالوگ، گزارش اشکال زدایی را بررسی کنید

en: Deactivated PHP memory limit
fa_IR: محدودیت حافظه PHP غیرفعال است

en: Reading Catalog: "%s"
fa_IR: درحال خواندن مجموعه وکاتالوگ : "%s"

en: Start cleaning orphaned media entries
fa_IR: درحال آغاز پاکسازی رسانه های بدون مجموعه واردشده

en: Start adding new media
fa_IR: شروع به افزودن رسانه های جدید

en: Start verifying media related to Catalog entries
fa_IR: آغاز تأیید رسانه های مرتبط با مجموعه وکاتالوگ های وارد شده

en: Start searching new media art
fa_IR: در حال آغاز جستجوی روی جلد رسانه ای جدید

en: Update artist information and fetch similar artists from last.fm
fa_IR: اطلاعات هنرمند را به روز کنید و هنرمندان مشابه را از last.fm دریافت کنید

en: Update Label information and fetch details using the MusicBrainz plugin
fa_IR: با استفاده از افزونه musicbrainz اطلاعات برچسب را به روز کنید و جزئیات را واکشی نمائید

en: Optimizing database tables
fa_IR: بهینه سازی جداول پایگاه داده

en: Moving Catalog path
fa_IR: درحال جابجایی مسیر مجموعه وکاتالوگ

en: The Catalog path has changed
fa_IR: مسیر مجموعه وکاتالوگ تغیر کرد

en: There is an error with your parameters
fa_IR: خطایی در پارامترهای شما وجود دارد

en: Catalog `%s` not found
fa_IR: محموعه وکاتالوگ "%s" پیدا نشد

en: Removing File: "%s"
fa_IR: حذف فایل : "%s"

en: Reading File: "%s"
fa_IR: خواندن فایل : "%s"

en: Add a User
fa_IR: افزودن یک کاربر

en: Add a User with the name `some-user`
fa_IR: افزودن یک کاربر با نام "some-user"

en: Created %s user %s with password %s
fa_IR: کاربر %s با گذرواژه %s ایجاد شده %s

en: User creation failed
fa_IR: ناموفق در ایجاد کاربر

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربری

en: Execute the update
fa_IR: اجرای به روزرسانی

en: No changes have been made
fa_IR: هیچ تغییری ایجاد نشده است

en: Running in Write Mode. Make sure you've tested first!
fa_IR: در حالت نوشتن اجرا می شود. مطمئن شوید ابتدا آزمایش کرده اید!

en: Update the database to the latest version
fa_IR: پایگاه داده را به آخرین نسخه به روز کنید

en: Display database update information
fa_IR: نمایش اطلاعات به روز رسانی پایگاه داده

en: The following updates need to be performed:
fa_IR: به روز رسانی های زیر باید انجام شود:

en: No update needed
fa_IR: به ‌روز رسانی نیاز نیست

en: Update available
fa_IR: به روزرسانی دردسترس است

en: Remove art which does not fit to the settings
fa_IR: هر روی جلد آلبوم که مطابق با تنظیمات نیست حذف کنید

en: Error: A minimum OR maximum height/width must be specified in the config
fa_IR: خطا : یک حداقل یا حداکثر ارتفاع/عرض باید در پیکربندی مشخص شود

en: Minimum Dimensions: album_art_min_width AND album_art_min_height
fa_IR: حداقل ابعاد: album_art_min_width و album_art_min_height

en: Maximum Dimensions: album_art_max_width AND album_art_max_height
fa_IR: حداکثر ابعاد: album_art_max_width و album_art_max_height

en: Run art size calculation
fa_IR: اجرای محاسبه کننده اندازه روی جلد آلبوم

en: Started art size calculation
fa_IR: محاسبه اندازه روی جلد آلبوم آغاز شد

en: Finished art size calculation
fa_IR: محاسبه اندازه روی جلد آلبوم پایان یافت

en: Run a UPnP broadcast
fa_IR: اجرای یک پخش UPnP

en: Starting broadcasts...
fa_IR: در حال شروع پخش...

en: UPnP broadcast...
fa_IR: پخش UPnP ...

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: UPnP backend disabled. Broadcast skipped.
fa_IR: UPnP در بک اند غیرفعال شده است. پخش حذف شد.

en: Run the cache process
fa_IR: اجرای فرایند حافظه نهانی

en: Start cache process
fa_IR: آغاز فرایند حافظه نهانی

en: Completed cache process
fa_IR: فرایند حافظه نهانی کامل شد

en: Update the object cache tables
fa_IR: به روزرسانی جداول حافظه نهانی اشیاء

en: Convert filenames using a charset
fa_IR: تبدیل نام فایل ها با استفاده از مجموعه کاراکتر

en: Enables `fire-and-forget`-mode (Disables prompting on rename)
fa_IR: حالت `آتش و فراموش کردن` را فعال می کند (درخواست تغییر نام را غیرفعال می کند)

en: The destination charset
fa_IR: مجموعه کاراکترهای  مقصد

en: Convert filenames to utf8
fa_IR: تبدیل نام فایل ها به UTF8

en: php-iconv is required for this functionality, quitting
fa_IR: php-iconv برای این عملکرد مورد نیاز است، ترک کردن

en: Run the cron process
fa_IR: اجرای فرایند خودکارسازی کارها

en: Cron cache not enabled
fa_IR: حافظه نهانی خودکارسازی کارها فعال نیست

en: Cron process finished
fa_IR: پایان فرایند خودکارسازی کارها

en: Export album art
fa_IR: صادرکردن روی جلد آلبوم

en: Metadata write mode (`linux` or `windows`)
fa_IR: حالت نوشتن متادیتا ("لینوکس" یا "ویندوز")

en: Export album art for Linux
fa_IR: صادرکردن روی جلد آلبوم از لینوکس

en: Start Album Art Dump
fa_IR: شروع تخلیه روی جلد آلبوم

en: Album Art Dump Complete
fa_IR: تخلیه روی جلدهای آلبوم کامل شد

en: Export all database art to local_metadata_dir
fa_IR: صادرکردن همه روی جلدهای آلبوم به local_metadata_dir

en: Clear the database image when the local file exists
fa_IR: هنگامی که فایل محلی وجود دارد، تصویر پایگاه داده را پاک کنید

en: Start Art Dump
fa_IR: شروع تخلیه روی جلد

en: Art Dump Complete
fa_IR: تخلیه روی جلدها کامل شد

en: Export Playlists
fa_IR: صادرکردن لیست های پخش

en: Output directory
fa_IR: دایرکتوری خروجی

en: Output type ('m3u', 'xspf', 'pls'), (default: m3u)
fa_IR: نوع خروجی ('m3u' ، 'xspf' ، 'pls') ، (پیش فرض: m3u)

en: Export playlists as m3u files to /tmp
fa_IR: صادرکردن لیست پخش به عنوان فایلهای m3u به /tmp

en: Failed to write config file
fa_IR: ناموفق در نوشتن فایل پیکره بندی

en: Install the database
fa_IR: نصب و راه اندازی پایگاه داده

en: MySQL Port
fa_IR: پورت MySQL

en: Ampache Database Password
fa_IR: کلمه عبور پایگاه داده آمپاچی

en: Overwrite if Config Already Exists
fa_IR: در صورت وجود پایگاه داده، بازنویسی کنید

en: Displays database update information
fa_IR: نمایش اطلاعات به روز رسانی پایگاه داده

en: Existing Ampache installation found
fa_IR: نصاب آمپاچی موجود پیدا شد

en: Force specified, proceeding anyway
fa_IR: اجباری تعین شده ، به هر حال ادامه می دهد

en: Database creation failed
fa_IR: ناموفق در ایجاد پایگاه داده

en: Config file creation failed
fa_IR: ناموفق در ایجاد فایل پیکره بندی

en: Change a Catalog path
fa_IR: جابجایی مسیر مجموعه وکاتالوگ

en: The name of the catalog to update
fa_IR: نام مجموعه وکاتالوگ برای به روز رسانی

en: Type of Catalog (optional)
fa_IR: نوع مجموعه وکاتالوگ (انتخابی)

en: New path
fa_IR: مسیر جدید

en: Update the path of `some-catalog` to /new/path
fa_IR: به روز رسانی مسیر `some-catalog` به  /new/path

en: Print file tags
fa_IR: چاپ فایل برچسب ها

en: File Path
fa_IR: مسیر فایل

en: Print tags
fa_IR: چاپ برچسب ها

en: Using: %1$s AND %2$s for file pattern matching
fa_IR: برای تطبیق الگوی فایل از: %1$s و %2$s استفاده کنید

en: Raw results:
fa_IR: نتایج خام:

en: Final results seen by Ampache using %s:
fa_IR: نتایج نهایی توسط آمپاچی مشاهده می شود، با استفاده از %s:

en: Run a Websocket
fa_IR: اجرای یک وب سوکت

en: Listening port, default 8100
fa_IR: شنود پورت، پیش فرض 8100

en: Run the websocket on port 8888
fa_IR: اجرای وب سوکت روی پورت 8888

en: Delete disabled songs
fa_IR: حذف آهنگ های غیرفعال

en: Disables dry-run
fa_IR: اجرای خشک غیرفعال

en: Show a list of disabled songs
fa_IR: نمایش لیستی از آهنگ های غیرفعال

en: The following songs would be deleted:
fa_IR: آهنگ های زیر حذف می شوند :

en: The following songs have been deleted:
fa_IR: آهنگ های زیر حذف شده اند :

en: Sort songs files
fa_IR: مرتب سازی فایل های آهنگ

en: Sets the default name for `Various Artists`
fa_IR: نام پیش فرض "هنرمندان مختلف" را تنظیم می کند

en: Name of Catalog (optional)
fa_IR: نوع مجموعه وکاتالوگ (انتخابی)

en: Sort song files
fa_IR: مرتب سازی فایل های آهنگ

en: Running in Test Mode. Use -x to execute
fa_IR: در حالت آزمایشی اجرا می شود برای اجرا از -x استفاده کنید

en: Removes missing files from the database
fa_IR: حذف فایل های گم شده از پایگاه داده

en: Adds new media files to the database
fa_IR: افزودن فایل های رسانه ای جدید به پایگاه داده

en: Gathers media Art
fa_IR: جمع آوری روی جلد رسانه ها

en: Reads your files and updates the database to match changes
fa_IR: فایل های شما را می خواند و پایگاه داده را برای مطابقت با آخرین تغییرات به روز می کند

en: Update local object metadata using external plugins
fa_IR: به روزرسانی متادیتای اشیاء محلی، با استفاده از افزونه های خارجی

en: Adds new media files and imports playlist files
fa_IR: فایل های رسانه ای جدید را اضافه کرده و فایل های لیست پخش را درون ریزی می کند

en: Optimizes database tables
fa_IR: بهینه سازی جداول پایگاه داده

en: Temporarily deactivates PHP memory limit
fa_IR: غیرفعالسازی محدودیت حافظه PHP به طور موقت

en: Update the local catalog called `some-catalog`
fa_IR: به روزرسانی مجموعه وکاتالوگ محلی بنام "هرمجموعه و کاتالوگی"

en: Perform catalog actions for a single file
fa_IR: انجام اقدامات مجموعه وکاتالوگ برای یک فایل تکی

en: Update the database collation and charset
fa_IR: بروزرسانی مجموعه داده ها و کاراکترست های پایگاه داده

en: Update the database
fa_IR: به روزرسانی پایگاه داده

en: This script makes changes to your database based on your config settings
fa_IR: این اسکریپت بر اساس تنظیمات پیکربندی تغییراتی در پایگاه داده شما ایجاد می کند

en: Target charset: %s
fa_IR: کاراکترست هدف: %s

en: Target collation: %s
fa_IR: مجموعه داده هدف: %s

en: Table engine: %s
fa_IR: موتور جدول: %s

en: HTTPQ Active Instance
fa_IR: نمونه فعال HTTPQ

en: Instance Name
fa_IR: نام نمونه

en: Hostname
fa_IR: نام میزبان

en: Port
fa_IR: درگاه

en: Stopped
fa_IR: متوقف شد

en: Paused
fa_IR: مکث کرد

en: MPD Active Instance
fa_IR: نمونه فعال MPD

en: UPnP Active Instance
fa_IR: نمونه فعال UPnP

en: URL
fa_IR: آدرس اینترنتی

en: VLC Active Instance
fa_IR: نمونه فعال VLC

en: XBMC Active Instance
fa_IR: نمونه فعال XBMC

en: Ampache ASX Playlist
fa_IR: لیست پخش ASX آمپاچی

en: Vote added
fa_IR: رأی اضافه شد

en: There was a problem creating this directory: %s
fa_IR: مشکلی در ایجاد این فهرست : %s وجود داشت

en: There was a problem creating the playlist file "%s"
fa_IR: مشکلی در ایجاد فایل لیست پخش : "%s" وجود داشت

en: Playlist created "%s"
fa_IR: لیست پخش: "%s" ایجاد شد

en: Advanced Share
fa_IR: اشتراک گذاری پیشرفته

en: Temporary direct link
fa_IR: پیوند مستقیم موقتی

en: You just received a new shout from %1$s on your content %2$s
fa_IR: شما به تازگی پیام جدیدی از %1$s بر محتوای %2$s خود دریافت کرده اید

en: New shout on your content
fa_IR: پیام جدید بر محتوای شما

en: by
fa_IR: توسط

en: Starting Catalog: %s
fa_IR: شروع مجموعه وکاتالوگ: %s

en: %d file updated. | %d files updated.
fa_IR[0]: %d فایل ها به روز شدند.
fa_IR[1]: %d فایل ها به روز شدند.

en: Examine File...
fa_IR: بررسی فایل...

en: Source: %s
fa_IR: منبع : %s

en: The sort_pattern has left over variables. %s
fa_IR: الگوی مرتب سازی متغیرهایی را باقی گذاشته است. %s

en: Destin: %s
fa_IR: مقصد : %s

en: Create directory "%s"
fa_IR: ایجاد دایرکتوری "%s"

en: Don't overwrite an existing file: "%s"
fa_IR: فایل موجود: "%s" را بازنویسی نکنید

en: Copying "%1$s" to "%2$s"
fa_IR: درحال کپی کردن "%1$s" به "%2$s"

en: There was an error trying to copy file to "%s"
fa_IR: هنگام تلاش برای کپی کردن فایل: "%s" خطایی رخ داد

en: Size comparison failed. Not deleting "%s"
fa_IR: مقایسه اندازه ناموفق بود. "%s" حذف نمیشود

en: There was an error trying to delete "%s"
fa_IR: هنگام تلاش برای حذف فایل: "%s" خطایی رخ داد

en: View changes
fa_IR: مشاهده تغیرات

en: Updating Ampache sources with `
fa_IR: درحال بروزرسانی منابع آمپاچی با

en: Updating dependencies with `
fa_IR: درحال بروزرسانی وابستگی ها با

en: Invalid configuration settings
fa_IR: تنظیمات پیکربندی نامعتبر

en: Unable to connect to the database, check your Ampache config
fa_IR: اتصال به پایگاه داده میسر نیست. پیکربندی آمپاچی را بررسی کنید.

en: Unable to query the database, check your Ampache config
fa_IR: پرس جوی  پایگاه داده میسر نیست. پیکربندی آمپاچی را بررسی کنید.

en: Existing database was detected, unable to continue the installation
fa_IR: پایگاه داده از قبل موجود می باشد. ادامه نصب میسر نیست

en: Config file is not writable
fa_IR: فایل پیکربندی قابل نوشتن نیست

en: Database name is invalid
fa_IR: نام پایگاه داده نامعتبر است

note: HINT: Database error message
en: Unable to connect to the database: %s
fa_IR: قادر به اتصال با پایگاه داده: %s نیست

en: Database already exists and "overwrite" was not checked
fa_IR: پایگاه داده در حال حاضر وجود دارد و کادر "بازنویسی" علامت نخورده است

note: HINT: Database error message
en: Unable to create the database: %s
fa_IR: قادر به ایجاد پایگاه داده: %s نیست

note: HINT: %1 user, %2 database, %3 host, %4 error message
en: Unable to create the user "%1$s" with permissions to "%2$s" on "%3$s": %4$s
fa_IR: قادر به ایجاد کاربر : "%1$s" با مجوزهای : %2$s بر "%3$s" : %4$s نیست

note: HINT: %1 database, %2 user, %3 host, %4 error message
en: Unable to grant permissions to "%1$s" for the user "%2$s" on "%3$s": %4$s
fa_IR: قادر به اعطای مجوز "%1$s" برای کاربر "%2$s" بر "%3$s" :%4$s نیست

en: Connection to the database failed: Check hostname, username and password
fa_IR: اتصال به پایگاه داده ناموفق بود: نام میزبان، نام کاربری و گذرواژه را بررسی کنید

en: Failed writing config file
fa_IR: ناموفق در نوشتن فایل پیکره بندی

note: HINT: Database error message
en: Connection to the database failed: %s
fa_IR: ناموفق در اتصال به پایگاه داده : %s

note: HINT: Database error message
en: Database select failed: %s
fa_IR: ناموفق در انتخاب پایگاه داده : %s

note: HINT: Database error message
en: Administrative user creation failed: %s
fa_IR: ناموفق در ایجاد کاربر مدیریت کل : %s

en: commented on
fa_IR: اظهار نظر کرد روی

en: uploaded
fa_IR: بارگذاری شد

en: played
fa_IR: پخش شده

en: favorited
fa_IR: پسند شده

en: started to follow
fa_IR: شروع به دنبال کردن

en: did something on
fa_IR: کاری انجام داد

en: Unfollow
fa_IR: قطع پیروی

en: Follow
fa_IR: پی روی

note: HINT: %1 IP Address, %2 Username
en: A user from "%1$s" has requested a password reset for "%2$s"
fa_IR: کاربری از "%1$s" درخواست بازنشانی گذرواژه برای "%2$s" کرده است

en: The password has been set to: %s
fa_IR: گذرواژه تنظیم شده : %s

en: You received a new private message from %s.
fa_IR: شما یک پیام خصوصی جدید دریافت کرده اید از طرف : %s.

en: Private Message
fa_IR: پیام خصوصی

note: HINT: Ampache site_title
en: New User Registration at %s
fa_IR: ثبت نام کاربر جدید در: %s

en: Thank you for registering
fa_IR: ممنون از اینکه ثبت نام کردید

en: Please keep this e-mail for your records. Your account information is as follows:
fa_IR: لطفاً این ایمیل را در آرشیو پیام های خود نگه دارید. در ادامه اطلاعات حساب کاربری شما به شرح زیر آمده است :

en: To begin using your account, you must verify your e-mail address by vising the following link:
fa_IR: برای شروع استفاده از حساب کاربری خود، ابتدا باید آدرس ایمیل خود را با مراجعه به پیوند زیر تأیید کنید :

en: A new user has registered, the following values were entered:
fa_IR: یک کاربر جدید ثبت نام کرده است، مقادیر زیر وارد شده است :

en: Fullname
fa_IR: نام کامل

en: Account enabled at %s
fa_IR: حساب کاربری فعال شده در : %s

en: A new user has been enabled. %s
fa_IR: کاربر جدید فعال شده. %s

en: You can log in at the following address %s
fa_IR: می توانید از آدرس زیر وارد شوید : %s

en: Checking %1$s (%2$s)
fa_IR: درحال بررسی %1$s (%2$s)

en: Finished checking file names for valid characters
fa_IR: بررسی کردن برای کاراکترهای معتبر نام فایل ها به پایان رسید

en: There was an error trying to open "%s"
fa_IR: هنگام باز کردن "%s" خطایی رُخ داد

en: There was an error trying to chdir to "%s"
fa_IR: هنگام تلاش برای تغییر مسیر به "%s" خطایی رُخ داد

en: Translation failure, stripping non-valid characters
fa_IR: شکست ترجمه، تجزیه کردن کاراکترهای غیر معتبر

en: Attempting to Transcode to "%s"
fa_IR: تلاش برای کدگذاری به "%s"

en: OLD: "%s" has invalid chars
fa_IR: OLD: "%s" دارای کاراکترهای نامعتبر است

en: NEW: %s
fa_IR: جدید : %s

en: Rename file (y/n)
fa_IR: تغییر نام فایل (بله/خیر)

en: Not renaming...
fa_IR: نام تغییر نمی کند...

en: Making directory: %s
fa_IR: ساخت دایرکتوری : %s

en: There was an error trying to create "%s": Move failed, stopping
fa_IR: هنگام تلاش برای ایجاد "%s" خطایی رُخ داد : حرکت ناموفق بود ، متوقف شد

en: File copy failed. Not deleting source file
fa_IR: کپی فایل ناموفق بود. فایل منبع حذف نشده است

en: File moved...
fa_IR: فایل منتقل شد...

en: Enabled
fa_IR: فعال‌ شد

en: On
fa_IR: روشن

en: Off
fa_IR: خاموش

en: Simple M3U
fa_IR: ساده M3U

en: 1 Star
fa_IR: 1 ستاره

en: 2 Stars
fa_IR: 2 ستاره

en: 3 Stars
fa_IR: 3 ستاره

en: 4 Stars
fa_IR: 4 ستاره

en: 5 Stars
fa_IR: 5 ستاره

en: Send on Add
fa_IR: اضافه کن و بفرست

en: Send and Clear on Add
fa_IR: اضافه و پاکسازی کن و بفرست

en: Clear on Send
fa_IR: پاکسازی کن و بفرست

en: Always
fa_IR: همیشه

en: Year ascending
fa_IR: سال صعودی

en: Year descending
fa_IR: سال نزولی

en: Name ascending
fa_IR: نام صعودی

en: Name descending
fa_IR: نام نزولی

note: HINT: Plugin Name
en: Click to grant %s access to Ampache
fa_IR: برای اعطا مجوز %s دسترسی به آمپاچی کلیک کنید

en: Unknown Artist
fa_IR: هنرمند ناشناخته

en: Song preview from 7digital
fa_IR: پیش نمایش آهنگ بوسیله 7digital

en: 7digital consumer key
fa_IR: کلید مصرف کننده 7digital

en: 7digital secret
fa_IR: کلمه عبور 7digital

en: Amazon art search
fa_IR: جستجوی روی جلد آثار آمازون

en: Amazon base url
fa_IR: آدرس اینترنتی پایه آمازون

en: Amazon max results pages
fa_IR: حداکثر صفحات نتایج آمازون

en: Amazon Access Key ID
fa_IR: کلید شناسه دسترسی آمازون

en: Amazon Secret Access Key
fa_IR: کلید سری دسترسی آمازون

en: Amazon associate tag
fa_IR: برچسب مربوط به آمازون

en: URL shorteners on shared links with Bit.ly
fa_IR: کوتاه کننده آدرس اینترنتی بر پیوندهای اشتراک گذاشته شده با bit.ly

en: Catalog favorites on homepage
fa_IR: مجموعه وکاتالوگ مورد علاقه روی صفحه اصلی

en: Catalog favorites max items
fa_IR: حداکثر آیتم های مجموعه وکاتالوگ مورد علاقه

en: Catalog favorites grid view display
fa_IR: نمای نمایش شبکه مجموعه و کاتالوگ موردعلاقه

en: Highlight
fa_IR: برجسته

en: Get lyrics from ChartLyrics
fa_IR: دریافت متن ترانه از ChartLyrics

en: Discogs metadata integration
fa_IR: ادغام متادیتای Discogs

en: Discogs consumer key
fa_IR: کلید مصرف کننده Discogs

en: Discogs secret
fa_IR: گذرواژه Discogs

en: Facebook share
fa_IR: اشتراک گذاری فیسبوک

en: Artist photos from Flickr
fa_IR: عکس های هنرمند از  Flickr

en: Flickr API key
fa_IR: کلید رابط کاربری برنامه Flickr

en: Friend's Timeline on homepage
fa_IR: جدول زمانی دوستان در صفحه اصلی

en: Friends timeline max items
fa_IR: حداکثر آیتم های جدول زمانی دوستان

en: Friends Timeline
fa_IR: جدول زمانی دوستان

en: Google Analytics statistics
fa_IR: آمار تجزیه و تحلیل گوگل

en: Google Analytics Tracking ID
fa_IR: شناسه ردیابی تجزیه و تحلیل گوگل

en: Show user's location with Google Maps
fa_IR: نشان دادن مکان کاربر با نقشه های گوگل

en: Google Maps API key
fa_IR: کلید رابط کاربری برنامه نقشه های گوگل

en: Hits
fa_IR: بازدید

en: Last activity
fa_IR: آخرین فعالیت

en: User's avatars from Gravatar
fa_IR: آواتارهای کاربر از Gravatar

en: Automatically download accepted Wanted List albums with Headphones
fa_IR: لیست آلبوم ها را جهت دانلود با هدفون به طور خودکار بارگیری کنید

en: Headphones URL
fa_IR: آدرس اینترنتی هدفون ها

en: Headphones API key
fa_IR: کلید رابط کاربری برنامه هدفون ها

en: Scrobble songs you play to your Last.FM account
fa_IR: پخش آهنگ هایی که در حساب last.fm خود دارید

en: Last.FM Submit Challenge
fa_IR: چالش ارسال Last.FM

en: Last.FM Grant URL
fa_IR: اعطای آدرس اینترنتی Last.FM

en: Users avatar's with Libravatar
fa_IR: آواتارهای کاربر با Libravatar

en: Scrobble songs you play to your Libre.FM Account
fa_IR: پخش آهنگ هایی که در حساب Libre.FM خود دارید

en: Libre.FM Submit Challenge
fa_IR: چالش ارسال Libre.FM

en: Libre.FM Grant URL
fa_IR: اعطای آدرس اینترنتی Libre.FM

en: Scrobble songs you play to your ListenBrainz Account
fa_IR: پخش آهنگ هایی که در حساب ListenBrainz خود دارید

en: ListenBrainz User Token
fa_IR: گذرواژه کاربر ListenBrainz

en: Matomo statistics
fa_IR: آمار Matomo

en: Matomo Site ID
fa_IR: شناسه سایت Matomo

en: Matomo URL
fa_IR: آدرس اینترنتی Matomo

en: MusicBrainz metadata integration
fa_IR: ادغام متادیتای MusicBrainz

en: PayPal donation button on user page
fa_IR: کلید اهداء با پی پال روی صفحه کاربر

en: PayPal ID
fa_IR: شناسه پی پال

en: PayPal Currency Code
fa_IR: کد ارزی پی پال

en: on
fa_IR: روشن

en: PayPal - The safer, easier way to pay online!
fa_IR: پی پال - روشی ایمن تر، آسان تر برای پرداخت آنلاین!

en: Personal favorites on homepage
fa_IR: مورد علاقه شخصی روی صفحه اصلی

en: Personal favorites on the homepage
fa_IR: مورد علاقه شخصی روی صفحه اصلی

en: Favorite Playlists
fa_IR: لیست پخش های موردعلاقه

en: Favorite Smartlists
fa_IR: لیست های هوشمند موردعلاقه

en: Favorite Lists
fa_IR: لیست های موردعلاقه

en: Piwik statistics
fa_IR: آمار Piwik

en: Piwik Site ID
fa_IR: شناسه سایت Piwik

en: Piwik URL
fa_IR: آدرس اینترنتی Piwik

en: Raise the album and artist rating to match the highest song rating
fa_IR: آلبوم و رتبه هنرمند را برای مطابقت با بالاترین رتبه آهنگ افزایش دهید

en: Minimum star rating to match
fa_IR: حداقل رتبه ستاره برای مطابقت

en: When you love a track, flag the album and artist
fa_IR: وقتی آهنگی را دوست دارید ، آلبوم و هنرمند را پرچم گذاری کنید

en: Match rule for 1 Star ($play,$skip)
fa_IR: قانون مطابقت برای 1 ستاره  ($play,$skip)

en: Match rule for 2 Stars
fa_IR: قانون مطابقت برای 2 ستاره

en: Match rule for 3 Stars
fa_IR: قانون مطابقت برای 3 ستاره

en: Match rule for 4 Stars
fa_IR: قانون مطابقت برای 4 ستاره

en: Match rule for 5 Stars
fa_IR: قانون مطابقت برای 5 ستاره

en: Match rule for Flags
fa_IR: قانون مطابقت برای پرچم ها

en: RSS View
fa_IR: مشاهده RSS

en: RSS Feed URL
fa_IR: آدرس اینترنتی خوراک RSS

en: RSS Feed max items
fa_IR: حداکثر آیتم های خوراک RSS

en: Shoutbox on homepage
fa_IR: شات باکس روی صفحه اصلی

en: Shoutbox on homepage max items
fa_IR: حداکثر آیتم های شات باکس روی صفحه اصلی

en: Control bandwidth per user
fa_IR: کنترل پهنای باند برای هر کاربر

en: Stream control maximal bandwidth (month)
fa_IR: حداکثر  پهنای باند کنترل جریان (ماه)

en: Stream control bandwidth history (days)
fa_IR: تاریخچه کنترل پهنای باند جریان (روز)

en: Control hits per user
fa_IR: کنترل بازدیدهای هر کاربر

en: Stream control maximal hits
fa_IR: حداکثر بازدیدهای کنترل جریان

en: Stream control hits history (days)
fa_IR: تاریخچه بازدید های کنترل جریان (روز)

en: Control time per user
fa_IR: کنترل زمان هر کاربر

en: Stream control maximal time (minutes)
fa_IR: حداکثر زمان کنترل جریان (دقیقه)

en: Stream control time history (days)
fa_IR: تاریخچه زمان کنترل جریان (روز)

en: TheAudioDb metadata integration
fa_IR: ادغام متادیتای TheAudioDb

en: TheAudioDb API key
fa_IR: کلید رابط کاربری برنامه TheAudioDb

en: Twitter share
fa_IR: اشتراک در تویتر

en: URL shorteners on shared links with YOURLS
fa_IR: کوتاه کننده آدرس اینترنتی بر پیوندهای اشتراک گذاشته شده با YOURLS

en: YOURLS domain name
fa_IR: نام دامنه YOURLS

en: YOURLS use IDN
fa_IR: YOURLS استفاده از IDN

en: YOURLS API key
fa_IR: کلید رابط کاربری برنامه YOURLS

en: Album MusicBrainzID
fa_IR: شناسه آلبوم MusicBrainz

en: Release Group MusicBrainzID
fa_IR: شناسه گروه انتشار MusicBrainz

en: Artist MusicBrainzID
fa_IR: شناسه هنرمند MusicBrainz

en: Edit/Find Art
fa_IR: یافتن/ویرایش روی جلد

en: Do you really want to reset art?
fa_IR: آیا واقعاً می خواهید روی جلد آلبوم را بازنشانی کنید؟

en: Reset Art
fa_IR: بازنشانی روی جلد

en: Broadcast Edit
fa_IR: ویرایش پخش

en: Broadcast
fa_IR: پخش

en: Unbroadcast
fa_IR: پخش نشده

en: Playlist Items
fa_IR: آیتم های لیست پخش

en: Current Playlist
fa_IR: لیست پخش جاری

en: Shoutbox Records
fa_IR: رکوردهای پیام کوتاه

en: Wanted Albums
fa_IR: آلبوم های درخواستی

en: Private Messages
fa_IR: پیام های خصوصی

en: day | days
fa_IR[0]: روز
fa_IR[1]: روز

en: hour | hours
fa_IR[0]: ساعت
fa_IR[1]: ساعت

en: No Update Needed
fa_IR: به ‌روز رسانی نیاز نیست

en: Catalog Cleaned
fa_IR: مجموعه وکاتالوگ پاکسازی شد

en: %d file removed. | %d files removed.
fa_IR[0]: %d فایل حذف شدند.
fa_IR[1]: %d فایل ها حذف شدند.

en: Catalog Verified
fa_IR: مجموعه وکاتالوگ تأیید شد

en: This subdirectory is not inside an existing Catalog. The update can not be processed.
fa_IR: این زیر شاخه در داخل مجموعه و کاتالوگ موجود نیست. فرایند بروزرسانی نمی تواند انجام شود.

en: Primary
fa_IR: اصلی

en: Name is required
fa_IR: نام ضروری میباشد

en: URL is invalid, must be mms://, https:// or http://
fa_IR: آدرس اینترنتی معتبر نیست ، باید mms: // ، https: // یا http: // باشد

en: URL is invalid, must be http:// or https://
fa_IR: آدرس اینترنتی معتبر نیست ، باید https// یا http// باشد

en: Codec is required (e.g. MP3, OGG...)
fa_IR: کدک مورد نیاز است (به عنوان مثال: MP3, OGG...)

en: Catalog is invalid
fa_IR: مجموعه وکاتالوگ معتبر نیست

en: Allow Downloads
fa_IR: اجازه دانلودها

en: Popular Threshold
fa_IR: آستانه پر بیننده ترین‌ها

en: Transcode Bitrate
fa_IR: نرخ بیت کدگذاری

en: Lock Songs
fa_IR: قفل کردن آهنگ ها

en: Force HTTP playback regardless of port
fa_IR: بدون در نظر گرفتن پورت، بازپخش HTTP اجباری

en: Playback Type
fa_IR: نوع بازپخش

en: Playlist Type
fa_IR: نوع لیست پخش

en: Theme
fa_IR: قالب، تم

en: Localplay Access
fa_IR: دسترسی پخش محلی

en: Localplay Type
fa_IR: نوع پخش محلی

en: Allow Streaming
fa_IR: اجازه پخش جریانی

en: Allow Democratic Play
fa_IR: اجازه پخش آزاد

en: Allow Localplay Play
fa_IR: اجازه اجرا پخش محلی

en: Statistics Day Threshold
fa_IR: آستانه  آمار روزانه

en: Offset Limit
fa_IR: محدودیت افست

en: Rate Limit
fa_IR: محدودیت نرخ انتقال

en: Playlist Method
fa_IR: روشهای لیست پخش

en: Now Playing filtered per user
fa_IR: در حال پخش فیلتر شده برای هر کاربر

en: Album - Default sort
fa_IR: آلبوم - مرتب سازی پیش فرض

en: Show # played
fa_IR: نمایش # پخش شده

en: Show current song in Web player page title
fa_IR: نمایش نام آهنگ فعلی در عنوان صفحه پخش کننده وب

en: Use Subsonic backend
fa_IR: استفاده از بک اند Subsonic

en: Authorize Flash Web Player
fa_IR: اجازه اجرای فایل فلش در پخش کننده وب

en: Authorize HTML5 Web Player
fa_IR: اجازه اجرای HTML5 در پخش کننده وب

en: Share Now Playing information
fa_IR: اشتراک گذاری اطلاعات ترانه درحال پخش

en: Share Recently Played information
fa_IR: اشتراک گذاری اطلاعات ترانه پخش شده اخیر

en: Share Recently Played information - Allow access to streaming date/time
fa_IR: اشتراک گذاری اطلاعات ترانه پخش شده اخیر - اجازه دسترسی به تاریخ / زمان پخش

en: Share Recently Played information - Allow access to streaming agent
fa_IR: اشتراک گذاری اطلاعات ترانه پخش شده اخیر - اجازه دسترسی به عامل پخش کننده

en: Fix header position on compatible themes
fa_IR: تثبیت کردن موقعیت هدر روی تم ها و قالب های سازگار

en: Check for Ampache updates automatically
fa_IR: بررسی بروزرسانی های آمپاچی به طور خودکار

en: AutoUpdate last check time
fa_IR: آخرین زمان بررسی بروزرسانی خودکار

en: AutoUpdate last version from last check
fa_IR: آخرین نسخه از آخرین بررسی بروزرسانی خودکار

en: AutoUpdate last version from last check is newer
fa_IR: آخرین نسخه از آخرین بررسی بروزرسانی خودکار جدیدتر است

en: Confirmation when closing current playing window
fa_IR: تأیید گرفتن هنگام بستن پنجره پخش فعلی

en: Auto-pause between tabs
fa_IR: مکث خودکار بین برگه ها

en: Enable URL Rewriting
fa_IR: خواندن و نوشتن آدرس اینترنتی فعال

en: Allow Share
fa_IR: اشتراک گذاری مجاز

en: Share links default expiration days (0=never)
fa_IR: روزهای انقضای پیش فرض پیوندهای به اشتراک گذاری (0 = هرگز)

en: Artist slideshow inactivity time
fa_IR: زمان بی تحرکی اسلاید شو هنرمند

en: Broadcast web player by default
fa_IR: پخش کننده وب به صورت پیش فرض

en: Album - Group multiple disks
fa_IR: آلبوم - گروه بندی چندین دیسک

en: Top menu
fa_IR: منو بالایی

en: Democratic - Clear votes for expired user sessions
fa_IR: آزاد - پاکسازی آراء برای جلسات منقضی شده کاربر

en: Show donate button in footer
fa_IR: نمایش دکمه اهدأ کردن در پائین صفحه

en: Destination catalog
fa_IR: مجموعه وکاتالوگ هدف

en: Allow user uploads
fa_IR: اجازه بارگذاری کاربران

en: Create a subdirectory per user
fa_IR: ایجاد یک زیر شاخه برای هر کاربر

en: Post-upload script (current directory = upload target directory)
fa_IR: اسکریپت پس از بارگذاری (فهرست فعلی = فهرست مقصد بارگذاری)

en: Allow users to edit uploaded songs
fa_IR: ویرایش آهنگ های بارگذاری شده مجاز برای کاربران

en: Use DAAP backend
fa_IR: استفاده از بک اند DAAP

en: DAAP backend password
fa_IR: گذرواژه بک اند DAAP

en: Use UPnP backend
fa_IR: استفاده از بک اند UPnP

en: Allow Video Features
fa_IR: ویژگی های ویدئویی مجاز

en: Album - Group per release type
fa_IR: آلبوم - گروه در هر نوع انتشار

en: Ajax page load
fa_IR: بارگذاری صفحه آجکسی

en: Limit direct play to maximum media count
fa_IR: پخش مستقیم را به حداکثر تعداد رسانه محدود کنید

en: Show Albums of the Moment
fa_IR: نمایش آلبوم هایی از لحظات خاص

en: Show Videos of the Moment
fa_IR: نمایش ویدیوهایی از لحظات خاص

en: Show Recently Played
fa_IR: نمایش اخیراً پخش شده

en: Show Now Playing
fa_IR: نمایش در حال پخش

en: Custom URL - Logo
fa_IR: آدرس اینترنتی سفارشی - لگو

en: Web Player browser notifications
fa_IR: اعلان های پخش کننده وب مرورگر

en: Web Player browser notifications timeout (seconds)
fa_IR: تایم اوت (ثانیه) اعلان های پخش کننده وب مرورگر

en: Allow Geolocation
fa_IR: اجازه مکان یابی جغرافیایی

en: Authorize JavaScript decoder (Aurora.js) in Web Player
fa_IR: اجازه رمزگشایی جاوا اسکریپت (Aurora.js) در پخش کننده وب

en: Allow users to remove uploaded songs
fa_IR: حذف آهنگ های بارگذاری شده مجاز برای کاربران

en: Custom URL - Login page logo
fa_IR: آدرس اینترنتی سفارشی - لگو صفحه ورود

en: Custom URL - Favicon
fa_IR: آدرس اینترنتی سفارشی - فاویکون

en: Custom text footer
fa_IR: متن پاورقی سفارشی

en: Use WebDAV backend
fa_IR: استفاده از بک اند WebDAV

en: Allow E-mail notifications
fa_IR: اعلان های ایمیل مجاز

en: Theme color
fa_IR: رنگ تم و قالب

en: Custom metadata - Disable these fields
fa_IR: متادیتای سفارشی - غیرفعالسازی این فیلدها

en: Custom metadata - Define field list
fa_IR: متادیتای سفارشی - تعریف لیست فیلدها

en: # latest episodes to keep
fa_IR: # آخرین قسمت سریال برای نگهداری

en: # episodes to download when new episodes are available
fa_IR: # سریال ها برای بارگیری در صورت در دسترس بودن قسمت های جدید

en: Library item context menu
fa_IR: کتابخانه آیتم منوی زمینه

en: Rename uploaded file according to catalog pattern
fa_IR: تغییر نام فایل بارگذاری شده با توجه به الگوی مجموعه وکاتالوگ

en: Show filter box on browse
fa_IR: نمایش جعبه فیلتر در مرورگر

en: Light sidebar by default
fa_IR: به طور پیش فرض نوار کناری سبک

en: Custom blank album default image
fa_IR: تصویر پیش فرض سفارشی آلبوم خالی

en: Alphabet browsing by default for following library items (album,artist,...)
fa_IR: مرور الفبایی به صورت پیش فرض برای آیتم های زیر کتابخانه (آلبوم ، هنرمند ، ...)

en: Show # skipped
fa_IR: نمایش # رد شده

en: Custom datetime
fa_IR: زمان وتاریخ سفارشی

en: Cache computed SQL data (eg. media hits stats) using a cron
fa_IR: ذخیره داده های اسکیول محاسبه شده (به عنوان مثال: آمار بازدید رسانه) با استفاده از وظیفه خودکار

en: Only add unique items to playlists
fa_IR: فقط آیتم های منحصر به فرد به لیست پخش اضافه شود

en: Set the amount of items Album/Video of the Moment will display
fa_IR: تنظیم مقدار زمان آیتم هایی که در آلبوم / ویدیوی لحظه های خاص نمایش داده می شود

en: Custom URL - Login page background
fa_IR: آدرس اینترنتی سفارشی - پس زمینه صفحه ورود

en: Browse by Original Year for albums (falls back to Year)
fa_IR: مرور بر اساس سال اصلی آلبوم ها (برمیگردد به سال)

en: Hide the Song Artist column for Albums with one Artist
fa_IR: پنهان کردن ستون هنرمند آهنگ برای آلبوم ها با یک هنرمند

en: Hide the Genre column in browse table rows
fa_IR: پنهان کردن ستون ژانر در مرور ردیف های جدول

en: Bit.ly API key
fa_IR: کلید رابط کاربری برنامه bit.ly

en: Bit.ly Username
fa_IR: نام کاربری bit.ly

en: Website Title
fa_IR: عنوان وب سایت

en: Browse was not found or expired, try reloading the page
fa_IR: مرور پیدا نشد یا منقضی شده است ، سعی کنید صفحه را دوباره بارگیری کنید

en: 0 Stars
fa_IR: 0 ستاره

en: Average from all users
fa_IR: میانگین تمام کاربران

en: not rated yet
fa_IR: هنوز رتبه بندی نشده

en: %s of 5
fa_IR: %s از 5

en: Current rating
fa_IR: رتبه بندی فعلی

en: is greater than or equal to
fa_IR: بزرگتر یا برابر است با

en: is less than or equal to
fa_IR: کمتر یا برابر است با

en: equals
fa_IR: برابر

en: does not equal
fa_IR: برابر نیست

en: is greater than
fa_IR: بزرگتر است از

en: is less than
fa_IR: کمتر است از

en: is true
fa_IR: درست است

en: is false
fa_IR: نادرست است

en: contains
fa_IR: حاوی

en: does not contain
fa_IR: شامل نمی شود

en: starts with
fa_IR: شروع شده با

en: ends with
fa_IR: پایان یافته با

en: is
fa_IR: هست

en: is not
fa_IR: نیست

en: sounds like
fa_IR: مثل صداها

en: does not sound like
fa_IR: مثل صدا نیست

en: matches regular expression
fa_IR: با عبارات منظم مطابقت دارد

en: does not match regular expression
fa_IR: با عبارات منظم مطابقت ندارد

en: before
fa_IR: قبل از

en: after
fa_IR: بعد از

en: before (x) days ago
fa_IR: قبل از (فلان) روز پیش

en: after (x) days ago
fa_IR: پس از (فلان) روز بعد

en: has loved
fa_IR: دوست داشته شده

en: has rated 5 stars
fa_IR: دارای رتبه 5 ستاره

en: has rated 4 stars
fa_IR: دارای رتبه 4 ستاره

en: has rated 3 stars
fa_IR: دارای رتبه 3 ستاره

en: has rated 2 stars
fa_IR: دارای رتبه 2 ستاره

en: has rated 1 star
fa_IR: دارای رتبه 1 ستاره

en: has not rated
fa_IR: رتبه بندی نشده است

en: Any searchable text
fa_IR: هر متن قابل جستجو

en: Length (in minutes)
fa_IR: طول (در دقیقه)

en: My Rating
fa_IR: رتبه بندی من

en: Rating (Average)
fa_IR: رتبه بندی (میانگین)

en: My Rating (Album)
fa_IR: رتبه بندی من (آلبوم)

en: My Rating (Artist)
fa_IR: رتبه بندی من (هنرمند)

en: Favorites (Album)
fa_IR: موردعلاقه ها (آلبوم)

en: Favorites (Artist)
fa_IR: موردعلاقه ها (هنرمند)

en: Another User
fa_IR: کاربر دیگر

en: Another User (Album)
fa_IR: کاربر دیگر (آلبوم)

en: Another User (Artist)
fa_IR: کاربر دیگر (هنرمند)

note: HINT: Number of times object has been played OR skipped
en: # Played or Skipped
fa_IR: # پخش شده یا ردکرده

note: HINT: Percentage of (Times Played / Times skipped) * 100
en: Played/Skipped ratio
fa_IR: نسبت پخش شده / ردکرده

en: My Last Play
fa_IR: آخرین پخش من

en: My Last Skip
fa_IR: آخرین ردشده من

en: My Last Play or Skip
fa_IR: آخرین پخش یا ردشده من

en: Played by Me
fa_IR: پخش شده توسط من

en: Played by Me (Album)
fa_IR: پخش شده توسط من (آلبوم)

en: Played by Me (Artist)
fa_IR: پخش شده توسط من (هنرمند)

en: Recently played
fa_IR: آخرین پخش شده

en: Album Genre
fa_IR: ژانر آلبوم

en: Artist Genre
fa_IR: ژانر هنرمند

en: Recently added
fa_IR: آخرین افزوده شده

en: Recently updated
fa_IR: آخرین به روز شده

en: Possible Duplicate
fa_IR: امکان تکرار

en: Possible Duplicate Albums
fa_IR: امکان تکرار آلبوم ها

en: MusicBrainz ID (Album)
fa_IR: شناسه MusicBrainz (آلبوم)

en: MusicBrainz ID (Artist)
fa_IR: شناسه MusicBrainz (هنرمند)

en: Metadata
fa_IR: متادیتا

en: Image Width
fa_IR: عرض تصویر

en: Image Height
fa_IR: ارتفاع تصویر

en: Share Edit
fa_IR: ویرایش اشتراک گذاری

en: Track MusicBrainzID
fa_IR: شناسه ترک MusicBrainz

en: User avatar
fa_IR: آواتار کاربر

en: Accept
fa_IR: پذیرفتن

en: Add to wanted list
fa_IR: افزودن به لیست درخواستی
